Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Witamy ojca Jakuba!
Dlaczego jego excelenncja nie wybiera się na zlot?

Tymczasem:

Skate or die!
:
1.2.3... test paska...







Może być??

Ostatnio zmieniony przez Daito 2013-10-08, 14:24, w całości zmieniany 2 razy
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Namówili Cię?

Twój wybór, ja jestem, jak zwykle, na nie. Choć pewnie wygodnie?

FORZA Robert!
RK WRT
:
Daito, fajny pasek ale nie do tego zegarka.

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Daito napisał/a:
Może być??

Następny :shock:

facepalm

:
nick555 napisał/a:
Namówili Cię?

Twój wybór, ja jestem, jak zwykle, na nie. Choć pewnie wygodnie?


:)) nikt mnie nie namawiał - czekam na fajną skórę domowej roboty co do mnie idzie od jednego z kumotrów... a RON mi leży w pudełku to se pomyślałem ze założę i zobaczę... jak tylko przesyłka dojdzie to przełożę niezwłocznie... ;)

A jeśli chodzi o wygodę noszenia to moim zdaniem nie ma paska wygodniejszego niż RON... poza tym mniejsze zegarki powiększa a w dużych maskuje ich rozmiar... jedyny minus to że do wody raczej średnio się nadaje...




Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Ciniol napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
goTomek napisał/a:
Obrazek
:))

To tak specjalnie dla Ciniola, ;) :D :D :D

Ciniol już ma swojego :)

Może w końcu pokaże :?:



Daito napisał/a:
1.2.3... test paska...

Obrazek


Obrazek


Może być??

Jasne. :D :D :D
Pasuje jak świni siodło. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Rano dojazd do pracy PKP :


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 co takie nieostre? Czyżby PKP pogorszyło jakość torowisk? :D

:
a da się pogorszyć jeszcze jakość torowisk? Ostatnio jechałem z 2 maszynistami - to był ubaw jak opowiadali że w nowoczesnych składach na naszych rozklekotanych rozjazdach są takie wychylenia wózków jezdnych że komp pokładowy myśli że nastąpiło wykolejenie i włącza hamowanie i odcina wszystkie funkcje :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-10-08, 14:57, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
blasinski, byle jaki aparat w telefonie :) Ale widać jaki zegarek jest i to się liczy :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
I tera tak...


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Od rana tak


Adam Davies: Well, I'll fight for you. But I can't lie, it's not going to be easy to get you back into the game.
Drama: Back in the game? ... I AM the fucking game, pal.
:
W oczekiwaniu na najnowszy nabytek OSami czas odmierzam

:
kornel91 napisał/a:
blasinski, byle jaki aparat w telefonie :) Ale widać jaki zegarek jest i to się liczy :))

plask aparat dobry. To zegarek dziadoski. :P

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.