Koncepcja Forumowca 2014?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
No i teraz jest zajebongo!
Dawaj tą gazmiarkę do środka i będzie o czym melepecić.

A resztę krewkich kumotrów uprasza się o oddanie się dziś lekturze i wyluzowanie ;)

:
Damian napisał/a:
Mały update, teraz lug to lug 49 i kilka innych poprawek ;)

Na koronkę oczywiście będzie wycięcie :)

Obrazek


I znowy będzie delikates, w sam raz pod mankiety eleganckich koszul szczupłych ludzi o nader subtelnym guście :P

Ostatnio zmieniony przez Machu 2013-11-11, 19:28, w całości zmieniany 1 raz
Szymon
[Usunięty]
:
Mariusz napisał/a:
No i teraz jest zajebongo!
Dawaj tą gazmiarkę do środka i będzie o czym melepecić.

Tak jest :)) Jak juz pójdzie pierwszy koncept, to temat pójdzie lawinowo. :)

:
Taka koperta, taki forumowiec i jeszcze w cenie do 1000zł...jestem bardzo na tak pifko

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Koperta zajebongo, czekam na więcej :)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
hmmm , będą problemy z wykończeniem, chyba że piaskowana cała :)

:
E no, jak piaskowana cała, nienienienie, ma być połączenie powierzchni polerowanych ze szlifem :!:

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
Szymon
[Usunięty]
:
Wy o wykańczaniu, jak jeszcze nie widzieli projektu zegarka (cholera wie co bedzie pasowało do reszty).
Co się da, a co się nie da, to bedzie kwestia wybadania u wykonawcy, bo budzet jakiś bedzie założony (Jak ma się nieograniczony, to i nasrają i piórko wsadzą jak trzeba, a tak, to trzaba bedzie trochę popytac). W tej chwili bym się wstrzymał z dyskusjami - niech Damian zrobi jak mu w duszy gra, bo Render wszystko przyjmie, a jeszcze mnóstwo melepecenia przed nami :)

:
po zmianach koperta wygląda ciekawie. już czekam na projekt całości

:
czekam na renderka bo ta koperta jakos mi sie widzi do takiego eleganta edc, gazmiarki w niej nie widze, no ale ja mam uboga wyobraznie tak wiec czekam :popcorn:

:
E tam, połączenie polerki ze szlifem zawsze jest zajebongo, to jest moje zdanie i się z nim w 100% zgadzam :))

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Damian, Teraz to jest perfekto, normalnie jakbym oglądał koperty od starych GSów i KSów. Chociaż ja bym chciał mieć wskazówki w takiej kopercie więc będę musiał poczekać aż Gerlachy coś takiego stworzą.

:
Koperta idealna na casualowego PointerDate'a z beżową tarczą, tak to widzę. cool

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Koperta idealna na casualowego PointerDate'a z beżową tarczą, tak to widzę. cool


Sio!

Gazomierzz ma być.
Albo LED.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Kapitalna koperta.
Chciałbym żeby była bazą dla pięknego data pointera.
Rozumiem, że gazomierz ma być, i niech będzie.
Ale ta koperta musi dostać też klasyczną tarczę i wskazówki.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.