Pokaż co dziś masz na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Nie kłam! Na żywo też jest malinka! :P

Drugi Sylwek - pięknie dobrałeś pasek do koszuli, serio piszę :) O tym że A1 jest świetny już pisałem więc dziś łechtał Cię tym nie będę :cool:

:
U mnie dawno nie wrzucane na forum Zło. Narażę się pewnie ale może kumotrzy mnie nie zaciukają... Jak na niego patrzę to utwierdzam się w przekonaniu, że spośród wszystkich chińczyków jakie widziały moje oczy jest to jedyny chiński zegarek wart uwagi :twisted:


:
Svedos napisał/a:
Piękna lekko zgaszona czerwień, tego się będę trzymał i bronił jak Fidel socjalizmu

Dyplomatycznie zatem powiem, że ja szukam innego odcienia czerwoności ;-)

Lechu - dzięki. Obawiam się tylko, że zaraz znowu się zacznie OT dotyczący kolejnej mojej koszuli ;-) Bo we wzorki jest :lol: :cool:

:
Bibliotek@rz napisał/a:
Nie kłam! Na żywo też jest malinka! :P

Drugi Sylwek - pięknie dobrałeś pasek do koszuli, serio piszę :) O tym że A1 jest świetny już pisałem więc dziś łechtał Cię tym nie będę :cool:


Będziesz się z Maxiem potykał na ubitej ziemi :wink: :wink:

A koszula Santino jest oryginalna, on słynie z oryginalnych koszul :mrgreen:

:
Svedos napisał/a:
A koszula Santino jest oryginalna, on słynie z oryginalnych koszul

A nie mówiłem.... :lol: :lol:

:
Nie boję się rzucić rękawicy :lol:

Santino - Ty pospólstwa nie słuchaj, git koszulina :P Ale pamiętam tą w kolorze brąz, ta była dopiero fajna :mrgreen:

:
Dzisiaj kostkowo kwarcykowo:

:
Dievas Oceantimer


:
Tomek do tarczy mu z tym paskiem :smile:

:
Bibliotek@rz napisał/a:
Nie boję się rzucić rękawicy :lol:

Santino - Ty pospólstwa nie słuchaj, git koszulina :P Ale pamiętam tą w kolorze brąz, ta była dopiero fajna :mrgreen:


Kufa, co wyście, na forum Przyjaciółki chcieli się zalogować :shock: :?: :twisted:

maciek
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Bibliotek@rz napisał/a:
Nie boję się rzucić rękawicy :lol:

Santino - Ty pospólstwa nie słuchaj, git koszulina :P Ale pamiętam tą w kolorze brąz, ta była dopiero fajna :mrgreen:


Kufa, co wyście, na forum Przyjaciółki chcieli się zalogować :shock: :?: :twisted:


ostatnio było o kremach w fotoplastikonie... :wink: :lol:

:
ALAMO napisał/a:
Bibliotek@rz napisał/a:
Nie boję się rzucić rękawicy :lol:

Santino - Ty pospólstwa nie słuchaj, git koszulina :P Ale pamiętam tą w kolorze brąz, ta była dopiero fajna :mrgreen:


Kufa, co wyście, na forum Przyjaciółki chcieli się zalogować :shock: :?: :twisted:



Krzysztof, regulamin nie uwzględnia zakazu komentowania odzieży forumowych towarzyszy :) I nie wierzę, że nie pamiętasz sylwkowej koszuli w kolorze brąsss :mrgreen:

:
A u mnie dziś śwajcarsko-kitajska kłalita:


Woytec60
[Usunięty]
:

Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2011-09-07, 15:20, w całości zmieniany 2 razy
:
Tomirek, - pozwolisz że, się z tobą nie zgodzę. Mewki też są na pewno wartymi uwagi zegarkami.b :wink:
A za zuana wiesz co możesz zrobić? Ostatnio mi wszyscy na niego smaka robią jak ja kasy akurat nie mam...

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2011-09-07, 15:41, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.