Koszulka forumowa v.3 - zapisy i dyskusja.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
rozumiem, ze czarna z bialymi konturami, czerwonym ogniem i napisami jest domyslnie tak czy nie?

Nie chce robic fochow, ale jak bedzie jakas szara i druga rastamanska to 2 szt z pewnoscia nie weme. 2 czarne natomiast jak najbardziej.

Zatem proponuje wybrac 4 wersje wstepnie i zrobic szybka sonde z ktorej wylonia sie 2 wersje.

s.

:
Ewentualnie taka, ale czerwony ogień na czarnej też może być jeśli większości będzie pasował :razz:



YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Darecki
[Usunięty]
:
Nie no chłopy bez jaj :roll: 4 wersje, jeszcze w różnych kolorach i postawcie się w sytuacji Piotrka, żeby to ogarnąć :roll:

Koszulka forumowa powinna być jedna dla wszystkich :!: Przecież i tak nikt w niej nie chodzi na co dzień - ma ona bardziej charakter kolekcjonerki niż użytkowy, więc do czego te kolory i inne pierdolansy?

Logo już mamy, teraz przez jakąś ankietkę 2-dniową wyłonić kolor koszulki i jazda do producenta.

:
Przecież nie 4 wersje, tylko z 4 wyłonić dwie najlepsze. :razz: Kolory są już przygotowane więc co tu jest do ogarniania?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:
Ewentualnie taka, ale czerwony ogień na czarnej też może być jeśli większości będzie pasował :razz:


Obrazek


Ten zestaw jest ok... chociaż wolałbym białą zamiast szarej ;)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
Darecki
[Usunięty]
:
Trzeba wybrać jeden kolor :!:

Czarna była poprzednio, teraz może być szara - dla mnie to wsio rybka :wink:

:
Pisar pisał, że z innym kolorem koszulki nie będzie problemu - stąd takie fanaberie :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nie róbcie zamieszania , Pisar podejmuje się kierownictwa tym projektem i on będzie decydował co i jak .

:
Czarna z białym nadrukiem i czerwonymi napisami

:
No to jak białych nie będzie to poprawiłem listę (wszystko przez Iks1984 bo napisał, że pedalska) :mrgreen:
1.Pisar x2szt. L
2. Zinajda x5 szt. (1 x XL, 2 x L, 2 x M - czarne)
3. nick555 x1 (xxl)
4. Aronus 1x L
5. adam1271 x5 (2x XXL, 1 x M, 2 x XS jak nie będzie XS to 2 x S zależy od rozmiaru logo)
6. Svedos x1.sztXL
7. ALAMO x1 XXL
8. Arek x1 L
9. pele944 x1 XL
10. kubama x2 M
11. Blacha 1xL
12. Łysy 1xL
13. Iks 1 x XL (czarna) + 1 x XL (szara)
14. wahin 1xXL
15. Maxio 1 x L
16. chomior x1 szara lub granatowa koniecznie męski rozmiar 3XL
17. olek 1xL (najlepiej granat)
18. Wozu 1xL
19. Darecki 1xL (granatowa z białym logo)
20. strix 2xM (czarna jego mac!)
21. jslanina 1 x XL
22. Meras 1x XL (czarna)
23. Bronek 1xXL+1XXL
24. TowRoupas 1xL (biała, ewntualnie szara)
25. Pani Chomiorowa 1 x szara, damska M
26. n1joker 1xXL
27. apig 1xXL
28. Grzech prawdopodobnie 1xXL (czekam tylko na odp. Pisara)
29. Bow 3XL (szara).
30. kaer 1x XL
31. revolta 1x XXL (czarna )
32. pawwd 1x L (czarna)
łącznie 45

:
pawwd napisał/a:
No to jak białych nie będzie to poprawiłem listę (wszystko przez Iks1984 bo napisał, że pedalska) :mrgreen:


ja tak napisałem :?: :shock: Pomroczność jasna w tym temacie - nie pamiętam :!: :mrgreen: :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Panowie moja sugestia jest taka...to forumowy projekt i wypadałoby by każda koszulka była taka sama. Jeśli będą 2 wersje nadruku + kilka wersji koloru koszulki to trochę się bagno robi a nasze zamówienie to tylko 50szt. więc wydziwiać też nie można za bardzo. Gdybyśmy trzepali zamówienie na 1000szt. to można szaleć i wydziwiać : )


Co do nadruku to jak dla mnie pierwotny projekt od którego wszystko się zaczęło był najlepszy i wypadałoby aby był na naszej koszulce.
Jest prosty czytelny i w neutralnej kolorystyce na którą początkowo wszyscy przyklasnęli.
Czyli ten:



Piotr: czy dasz radę zrobić mi wektor tego co na zdjęciu powyżej??

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
w sensie, że beżyk? To chyba taka kartka po prostu żółtawa lekko :?:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Beżyk idealnie, jestem za!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Jak dla mnie taka beżowość jest najfajniejszym wyborem.

To jest wątek w którym również dyskutujemy więc taka moja sugestia : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.