Nasze plany zegarkowe na 2017
Odpowiedz do tematu

:
Fazi, i to chyba na kilogramy :)) pifko

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2016-12-02, 09:49, w całości zmieniany 1 raz
:
Fazi, Maserati będziesz kupował :?: ;)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2016-12-02, 11:01, w całości zmieniany 1 raz
:
Fazi napisał/a:
A ja planuję sprzedawać, nie kupować w 2017... a co :!: :P :popcorn: :popcorn:

ktoś się włamał na konto Faziego
jakiś boot czy inna cholera
trzeba to zgłosić w błędach

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Rynek zasypie, ceny zbije, fundusze odłożone i zarobione zainwestuje w zakup po taniości. Wiadra się rozmnożą, i nawet do KNF się człowiek nie poskarży :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ale kto im to kupi (Faziemu i Mariuszowi) jak tu co chwila ktoś deklaruje rok 2017 rokiem bezzakupowym :złośliwiec:

:
Mój plan to nie mieć żadnego planu :D

:
Woytec napisał/a:
Ale kto im to kupi (Faziemu i Mariuszowi) jak tu co chwila ktoś deklaruje rok 2017 rokiem bezzakupowym :złośliwiec:


Może jakiś nowy trend na forum :D

:
Woytec napisał/a:
Ale kto im to kupi (Faziemu i Mariuszowi) jak tu co chwila ktoś deklaruje rok 2017 rokiem bezzakupowym :złośliwiec:

Ja jawnie deklarowałem odkupienie od jednego takiego. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Zawsze można na sąsiednim bazarku albo grupie twarzoksiążkowej wystawiać. Może da się jakoś opakowac to zgrabie w produkt inwestycyjny.. :) Chronologiczne TFI "Wiadro"
(jak znaleźli się frajerzy do inwestycji w Whisky to już mnie nic nie zdziwi)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Dorian06, revolta, akurat żaden z tych nie jest przewidziany do odstrzału :))

Ostatnio zmieniony przez Mariusz 2016-12-02, 14:28, w całości zmieniany 1 raz
:
No to cały misterny plan poszedł w p.... :D

:
Mariusz napisał/a:
Dorian06, revolta, akurat żaden z tych nie jest przewidziany do odstrzału :))

Ostatnio zrobiłem się cierpliwy. :))

[ Dodano: 2016-12-02, 14:31 ]
satanic666 napisał/a:
No to cały misterny plan poszedł w p.... :D

Może zmięknie. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tapir napisał/a:
To i ja się wpiszę, co prawda nigdy nic z tych planów mi nie wychodzi ale łudzić się też można pifko
Przede wszystkim muszę zrobić porządne porządku w pudłach i przegląd tego, co tam się znajduje, posprzedawać niezakładane od dawna zegarki (szczególnie parę/naście radzieckich) i paski bo i tak w nich nie chodzę.

Jeżeli już przyjdzie do kupowania to lista będzie wyglądała następująco:

Nr 1 (od paru lat ale jakoś ciągle mi nie po drodze, najczęściej finansowo ;) )
Obrazek

Nr 2. Jeden z dwóch (najchętniej obydwa ale po pierwsze trzeba znaleźć a po drugie mieć za co kupić):
Obrazek
Obrazek

Nr 3. Jakiś wszystkomający G-Shock, np taki:
Obrazek


Świetny ten BellMatic :shock:

:
u mnie w planie tylko ;) tylko niebieskie sumo, ale muszę czekać :popcorn: , aż któryś z kolegów zacznie realizować plany przedażowe

:
Macmac, delikatnie się spóźniłeś. Było na bazarku.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.