forumowe koszulki - sekond edyszyn
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Maxio: spoko dla mnie bomba.Zapytaj tylko prosze jakiej firmy sa te 210...te moje byly firmy "Jerzees" (o ile nie walnalem sie w pisowni)...jak by mial jakies kaszaniaste (np. promo stars, fruit of the loom czy inne tego typu szity) to najwyzej ja ogarne koszulki a ty nadruki : ) Przy duzej ilosci taki krok rozlozy sie w postaci extra kilku pln do koszulki a za jakos warto mysle...


Tak czy siak dawaj znaki co to za sprzety i bedziemy kombinowac...

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Jako że temat (chyba) jeszcze nie zamknięty podrzucam małą kombinację wersji Maxia.

Albo my ich albo oni nas.
:
...apig, do zamknięcia jeszcze chwila zejdzie

uki999
[Usunięty]
:
Tez chce :smile: popieram ta inicjatywę ze wszystkich sił! :lol:

:
Jak to się stało, ż e przegapiłem ten temat, też chcem koszukę, to chyba jasne (w rozmiarze XL, co najmniej). Oczywiście "Paint it black"(dawno, dawno temu kiedy dziadzius był młody była taka piosenka Stonesów)!

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Arek
[Usunięty]
:
MAXIU!!!!!!!!!!!! koledzy Cię wołają!!!!!!!!!!

:
...spoko maroko, koszulki na razie ucichły, ale nie umarły. Trochę mam dużo roboty ostatnio i brak czasu jest niemiłosierny. W przyszłym tygodniu zrobię wersję ostateczną i jak przejdzie to bedziem robić. Wersja ostateczne w zasadzie nie będzie się różnić od tego co było do tej pory :twisted: .


Stwierdziłem, że nie będę robił kilku wzorów celem wybrania jednego. Trzeba coś zostawić na następne lata ;)

Arek
[Usunięty]
:
słuchaj, a może coś takiego że na plecach i rękawach, jak do tej pory nicki i inne napisy, a z przodu taka grafika jak na starych naklejkach???

:
...taka wersja też jest w planach :twisted:

:
Odgrzebię temat bo do spotkania jesiennego coraz bliżej a tutaj jakoś temat koszulek przycichł , a nie chciałam znowu wyskoczyć w jakimś żarówiastym sweterku co z kilometra rzuca się w oczy :mrgreen:
W koszulce łatwiej będzie mi wtopić się w grupę podróbkarzy, pijaków i złodziei :razz:

...i nie ma że boli...
:
Smok popiera wniosek Wioli o drugą edycję koszulek, tylko ze mną jest ten problem bo ostatnio zaczynam tracić na wadze, zostaje ze mnie smoka cień - aktualny wynik to 105,5 kg. I jak tu dobrać odpowiedni rozmiar, bo nie wiem, czy do jesiennego spotkania jeszcze mnie ubędzie, czy wręcz odwrotnie :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol żaden problem - po prostu weź 3 koszulki w różnych rozmiarach :mrgreen:

:
wiolka napisał/a:
.....a nie chciałam znowu wyskoczyć w jakimś żarówiastym sweterku co z kilometra rzuca się w oczy :mrgreen:
W koszulce łatwiej będzie mi wtopić się w grupę podróbkarzy, pijaków i złodziei :razz:


koszulka to nie wszystko - zdradza cię facjata - na tle moim, Łukasza czy Alamosa wypadasz atrakcyjnie....to i dusieciele się pojawiają szybko :)
.....ale Boguś może zabierze Swą Panią- po poznańskim spotkaniu...tak jakoś wyszło :(
Ale miła jest dziewoja - to spoko :)
Jak ktoś chce zabrać Wife tudzież przyszłą łajfę - no problem.

Ostatnio zmieniony przez GrzecH 2010-08-22, 23:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Wlasnie, dawac te koszulki - w meskich rozmiarach - zebysmy nie musieli ze Smokiem porobic porzadkow :lol:

A dla Wiolki to chyba trza zrobic damskiego koszulka, takiego wcietego, czy jak to sie nazywa.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
...dla Wiolki będzie "babska" :twisted:



...na razie czasu ni mam na nic praktycznie, więc do początku września trza poczekać, potem będzie narzucony wzór i tyle :twisted:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.