Niebieski pilot
Odpowiedz do tematu

: Niebieski pilot
Męska wersja pilotki Parnisa - czyli 47mm - z tarczą od Heleny.
Nikt takiego na razie nie ma i może ten stan się utrzyma :lol:








Ostatnio zmieniony przez bow 2010-11-21, 20:23, w całości zmieniany 1 raz
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
: Re: Niebieski pilot
bow napisał/a:
Męska wersja pilotki Parnisa - czyli 47mm - z tarczą od Heleny.
Nikt takiego na razie nie ma i może ten stan się utrzyma :lol:


Tarcze musze przetrawic jeszcze, ale pasek to PRZEpasek - fajny.

Gdzie go zakopales go po zrobieniu fot? :wink:

edit: chyba wiem co mi nie do konca pasuje - zbyt nowoczesny, taki komputerowy kroj czcionki na indeksach minutowych

chociaz moze i nie, nie wiem, ma cos w sobie a to lepsze niz mialby byc obojetny :wink:

pozdr
strix

Ostatnio zmieniony przez strix 2010-11-21, 12:11, w całości zmieniany 2 razy
:
strix napisał/a:

Gdzie go zakopales go po zrobieniu fot? :wink:


Co by nikt nie znalazł , w końcu to jedyny egzemplarz :grin:

Mnie ta tarcza "bierze" . Niebieski z żółtymi indeksami - miodzio :!: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
I słuszna jest ta koncepcja! :grin:

: Re: Niebieski pilot
strix napisał/a:

edit: chyba wiem co mi nie do konca pasuje - zbyt nowoczesny, taki komputerowy kroj czcionki na indeksach minutowych


Jam informatyk :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Super wyszło, gratki bow

:
Lepiej się przyznaj czy masz tarczę do Tao i skąd, bom chcem podobny zabieg wykonać na elegancie. Baza już się rysuje w jasnych barwach, chyba nawet z niebieskimi wskazówkami.

Do tego te fajne frezy na anitasie. Tylko koncepcja tarczy mi padła, miałem taką upatrzoną u Niemca na zatoce, to cena poszybowała na 35 ojro jak patrzyłem ostatni raz. Przegięcie!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Tarczy jeszcze nie mam, poszukiwania osłabły, bo coś nie mogę znaleźć i powoli zaczynam się poddawać :neutral: . Poza tym zmienił się nieco kierunek moich zainteresowań zegarkowych (co widać w stopce :grin: ) i motywacja osłabła .. Kto wie, może znów jakąś wyprzedaż urządzę .. :mrgreen: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-11-21, 18:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja mam wstępny typ od Otto, tylko jeszcze nie dorosłem do tej ceny :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Rzuć linką pls :grin:

:
Tomek napisał/a:
Jestem na etapie poszukiwania tarczy do zegarka. Proponuję w tym wątku zebrać do kupy wszystkie znane nam adresy, gdzie takiego zakupu można dokonać. Teraz pomoże to mi w poszukiwaniach, kiedy indziej, być może, komuś innemu.

Na początek sprzedawcy Maryn, którzy w większości przypadków oferują również m. in. same tarcze:

GETAT , o którym nie mamy zbyt dobrej opinii, ale tarcze sprzedaje.
HELENAROU
Manbushijie
Jackson
Wenping

ZATOKA:

Na E-Bay jest erkahund, pan, który macza swe łapki przy produkcji Precisty, często wystawia również sterylne tarcze na sprzedaż
ROUHELENA , to ten sam sprzedawca, co Helenarou, ale niektórzy wolą robić zakupy na E-Bay
b_line55c , sporo części do zegarków, tarcze, koperty, głównie do mechanizmów ETA

INNE:

Otto Frei

Dopisujcie, jeśli znacie jakieś inne miejsca, gdzie można kupić lub zlecić wykonanie pojedynczej tarczy.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Świetna tarcza :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
No to we mnie nie będziesz miał Robert konkurencji, ta tarcza średni mi się podoba.

:
Lejesz miód na moje serce, a Karol znowu podpada ;)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Napisz do Tourby Watches, tam tarcze sprzedają po 100 jurków, nikt nie będzie miał takiej samej a unikalność kosztuje :mrgreen: :mrgreen: .
A na poważnie: b. ładna tarcza, podoba mi się, ale na razie mój projekt leży odłogiem .. Jakoś nawet nie mogę się zmobilizować na prostowanie "7" w Tao :neutral: .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.