Trzecia droga ZUA
Odpowiedz do tematu

: Trzecia droga ZUA
Ponieważ zegarek wiceklubowy jest zbyt elegancki, aby pospólstwo dostapilo zaszczytu obcowania z nim na co dzień :twisted: , a najnowszy faworyt jakos mnie nie porwał :sad: .
Pojawil sie on:




chronograf, jednorejestrowy niestety




z super hiper "black carbon fibre dial"




Nie moglo sie oczywiscie obejsc bez tachymetru:




W środku, wiadomo co w środku siedzi :razz: , ale jak ktoś nie wie to proszę :




W sumie to bydle jest :shock: , jak dla mnie:




Parę szczególów:






I to juz koniec :lol: :



:oops:

:
całkiem fajne sportowe chrono - kiedyś już była o nim dyskusja o ile pamiętam!
graty kocie!

przy okazji zapytam czy koronka rzeczywiście tak odstaje od koperty jak to widać na fotach? - szczególnie jest to widoczne na 3 fotce.

:
Całkiem fajne chrono , ale mi sie wszystkie mechaniczne chrono podobają . Wyczytałem że ten zegarek to homar Panerai for Ferrari ( ile w tym prawdy nie wiem )
Zgrabny i ładny , lubie carbon fiber na tarczy

:
Wygląda naprawdę świetnie, gratuluję :)

:
kadarius napisał/a:
całkiem fajne sportowe chrono - kiedyś już była o nim dyskusja o ile pamiętam!
graty kocie!

przy okazji zapytam czy koronka rzeczywiście tak odstaje od koperty jak to widać na fotach? - szczególnie jest to widoczne na 3 fotce.


Nie, po prostu odciągnąłem, żeby się wskazówki nie przesuwały :mrgreen:

:
Kocisko jak zwykle przemyka się chyłkiem i znienacka wstawia takie nowości, że kopara opada :shock: Fantastyczny ten Szefer. Ajhejtju kurde!

Foch und Ch.
:
No, niezły , niezły :wink: , a pokazywany był już na forum tylko pod innym brandem.

Niech się nosi.

:
Fajniusi...gratulacje i miłego użytkowania.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Kawał zegara. Przyglądałem mu się, ale jest za mało elegant, a taki mi bardziej chodził po głowie.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Ciekawe, ciekawe! :wink:

:
Jako trzeci z kolei posiadacz tego zacnego chrono, twórczo czerpiącego z Panerai for Ferrari Scuderia, pozwolę sobie na zamieszczenie fotoplastikonu.

Krótkie zagajenie - to jeden z najwspanialszych zegarków, który miałem okazję przymierzyć do sfetra. Kształt koperty jest po prostu idealny z punktu widzenia ergonomii. Można by się czepiać nieco odstających uszu ale to tylko dziwnie wygląda. Wszystko jest idealnie wymierzone. Zegarek leży na ręce i chowa się pod mankiet koszuli bez problemu. Wykonanie detali widać na zdjęciach. Jedyne do czego mam zastrzeżenie to wykończenie koperty między uszami - polerka nie jest idealna i widać bruzdy po frezie ale to pikuś ... Pan Pikuś. Połączenie polerowanych i szczotkowanych powierzchni robi niesamowite wrażenie. Wraz z ciemną tarczą zegarek jest dość mroczny. To naprawdę jest ZUO. :twisted:

Mechanizmu nie trzeba przedstawiać - dla mnie to aktualnie jeden z najładniejszych manualnych chronografów na rynku. Lekko odlschool'owy ale wiadomo skąd się wziął i ciesze się, że go zdobyłem.

Podsumowując, zdobyłem najlepsze z mojego punktu widzenia chrono na ST19 ... i dobrze mi tak :D








Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
Fakt, bardzo przyjemny. Górna półka chrono na ST-19. :wink:

:
Ojcze Jakubie fajnie że Ci przypasował.

:
fajne sportowe chrono ! niech się nosi !

:
Muszę se go poprzymierzać w Zgierzu...

Czy Redos to docelowy pach dla tego st19?

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.