G. Gerlach Projekt TARPAN
Odpowiedz do tematu

:
dawaj go calego proszkowo na mat :)) wypieczecie w piecu i bedzie kozak ;)

beceen | ***** ***
:
:D

:
ALAMO, bo to może by trzeba "ocynk natryskowy" zastosować?

:
W Szczecinie nie kojarzę firmy która by to robiła, a jak kalkulowałem ogniowe cynkowanie to się rzecz rypła o budżet i o to że nikt nie chciał się tego podjąć. Poza Zinkpower, ale oni maja prawie 3 miesięczną kolejkę. Poza tym jeśli każda prywatna cynkownia z którą gadałem odradzała, ponieważ nie da sie tego doczyścić tak żeby nie było ryzyka zgorzeli, to też mi dało do myślenia hmmm W Zinkpower im to lotto, ale bujać się w razie czego będe potem ja a nie oni ;-)
Stanęło więc na tym, że część elementów zostanie pomalowana po prostu proszkowo - np. bębny, grill itd.
W aucie które zostało zdarte do gołej blachy i zlikwidowano wszystkie ogniska korozji, nie przewiduję problemów przez kilka lat co najmniej. A potem będzie sie je likwidować punktowo ;-)

:
macie jakis pomysla na zabezpieczenie paki w srodku?
Dobra opcja moga byc te bedlinery natryskiwane. Mozecie tez cala bude tak machnac (albo pol, dookola kol, progi itd.)



beceen | ***** ***
:
Buda będzie w środku też piaskowana i lakierowana na kolor, a jeśli chodzi o zabezpieczenie przed zniszczeniem, to są dwie opcje : albo drewniana kratka ładunkowa którą wykonamy na zamówienie, albo gruba gumowa wykłądzina cięta j/w. Boki tej kabiny mają elementy ze sklejki jako osłony też będą wymieniane.

Sylwek
[Usunięty]
:
ALAMO, Tarpan jest autem pozbawionym z natury nadmiaru wszelkiej elektroniki ....

Rozwiązanie antykorozyjne to zamontowanie anody cynkowej . Zapoznajcie się z tematem i zastosujcie .. ;)

:
Sylwek napisał/a:
Zapoznajcie się z tematem i zastosujcie .. ;)

zrozumieliście szeregowy Alamo? To wykonać ! Migiem i bez ociągania i to przed capstrzykiem

:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Sylwek
[Usunięty]
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
Sylwek napisał/a:
Zapoznajcie się z tematem i zastosujcie .. ;)

zrozumieliście szeregowy Alamo? To wykonać ! Migiem i bez ociągania i to przed capstrzykiem

:D



bardzo ,zajebiaszczo źle jesteście Ratlerre[b] ułożeni ... :D , nie w takim bowiem kontekście radę daję .. więc waruj i czekaj ... :D

:
Ostatnio Fiata 125p pickup w TVNTurbo odnawiali i paka była wypsikana poliuretanem, koszt ok 2k i dożywotnia gwarancja

Sylwek
[Usunięty]
:
Toyota napisał/a:
Ostatnio Fiata 125p pickup w TVNTurbo odnawiali i paka była wypsikana poliuretanem, koszt ok 2k i dożywotnia gwarancja


Chętnie się do Nich zgłoszę, daję gwarancję na to,że będą mi średnio co 2 lata musieli odnawiać powłokę, chyba że w zapisie o dożywotniej gwarancji mają punkty o tym,czego nie obejmuje,albo że dają ją dla aut wstawionych w gablotę :D

:
Sylwek napisał/a:
Toyota napisał/a:
Ostatnio Fiata 125p pickup w TVNTurbo odnawiali i paka była wypsikana poliuretanem, koszt ok 2k i dożywotnia gwarancja


Chętnie się do Nich zgłoszę, daję gwarancję na to,że będą mi średnio co 2 lata musieli odnawiać powłokę, chyba że w zapisie o dożywotniej gwarancji mają punkty o tym,czego nie obejmuje,albo że dają ją dla aut wstawionych w gablotę :D


Młotkiem napiżdżał w natryskany tym styropian i nic, zero śladu

http://player.pl/programy...7E06,37934.html

Ostatnio zmieniony przez Toyota 2015-11-20, 20:25, w całości zmieniany 1 raz
Sylwek
[Usunięty]
:
Toyota napisał/a:
......

Młotkiem napiżdżał w natryskany tym styropian i nic, zero śladu

http://player.pl/programy...7E06,37934.html


a Ty napiżdżał ?

Ja nie napiżdżał, ja pływał i pływa nadal łupinkami pokrytymi czymś takim na zewnątrz.... :D


Chyba,że codzienna eksploatacja samochodu jest mniej uciążliwa od okazjonalnego pływania hmmm ,to ja już nie wiem :D

:
Ja tam nie wiem, może jest poliuretan i poliuretan hmmm

:
Toyota napisał/a:
dożywotnia gwarancja

Uwielbiam to określenie :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.