Pasek do parżyniera?
Odpowiedz do tematu

: Pasek do parżyniera?
Witajcie :wink:
Sprawa wygląda następująco: chcę zakupić nowy pasek do Parnisa inżyniera bo obecny coraz bardziej zaczyna się zużywać, strzępi się po bokach a przygrzewanie boków przynosi efekt tylko na jakiś czas. Proszę o pomoc ponieważ jest to jak wiecie nietypowy pasek i jak na razie nie spotkałem się z takim paskiem do kupienia. Brałem pod uwagę kupienie jakiegoś paska i przerobienie go aby pasował ale nie jestem pewny czy to dobrze wyjdzie... Dodam, że podoba mi się pasek w takim stylu jaki jest od początku czyli coś a'la carbon,
np taki:



albo taki:


Ale oczywiście nie wykluczam innych.
Pomożecie? :roll:

Jeśli wykorzystałem czyjeś zdjęcie bez pozwolenia to przepraszam :oops: :P

Ostatnio zmieniony przez Krizzz 2011-04-14, 22:31, w całości zmieniany 3 razy
:
...Krizzz, mistrz Deniklues zrobi Ci taki pasek do Parżyniera. Może nie będzie to carbon, ale na pewno będzie pasował idealnie

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-04-14, 22:36, w całości zmieniany 1 raz
:
Oczywiście jeśli mistrz Denikleus bądź inna osoba która tworzy takie cuda podejmie się tego będzie super :wink:

Ostatnio zmieniony przez Krizzz 2011-04-14, 23:02, w całości zmieniany 1 raz
:
...Krizzz, pisz do niego PW, składaj korupcyjne oferty, a na pewno się uda :D

:
Jakiś czas temu rozmawiałem z mistrzem D. na ten temat i wtedy niestety nie było takiej możliwości :( :) w razie czego jestem otwarty na pomysły i propozycje :wink:

Ostatnio zmieniony przez Krizzz 2011-04-14, 23:13, w całości zmieniany 1 raz
:
A taki?






:
Krizzz podpytaj Svedosa,on chyba taki pach dorabiał u któregoś z naszych paskotwórców :smile:

:
Moje paski robił Denikleus

:
jaro19591 nie brzydki ale wolałbym chyba czarny ;)
Svedos tak wiem, wygląda na to że trzeba ponownie rozpocząć negocjacje z mistrzem D. ;)

:
Sprawa zakończona w taki oto sposób:

Oczywiście pełna satysfakcja ;)

:
Pach wygląda zawodowo!

:
Oczywiste - wyszedł spod ręki zawodowca :D

:
Odkopię temat :)
Macie pomysły na jakiś silikon / gumę / bransoletę do parżyniera?
Oryginały "troche" drogie. Chętnie przyciąłbym jakiś fajny pasek żeby pasował (w uszach ma 28mm)

Ostatnio zmieniony przez trybik 2015-11-11, 13:02, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.