SEIKO SKX007 - czy jego legenda jest nadal żywa?
Odpowiedz do tematu

:
Machu napisał/a:
Brzydki imo nie jest, wszystkie te zegarki są totalnie poprawne i akurat mnie to nie wystarcza :P


...............zawsze zostaje jeszcze poprawność.............polityczna ;)
pifko

[ Dodano: 2015-09-30, 13:41 ]
Dorian06 napisał/a:
satanic666 napisał/a:
Machu zapomniałeś dodać, że rozmiar mały :)) .

I tarcza nie biała. :))


..........szkoda, mogliby zrobić taki ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
bromborek napisał/a:
Iks napisał/a:
Mywatcheshub

http://www.mywatcheshub.c...7d73cf7e8849f50


CZy wybranie opcji " Do not add box - Declare parcel as Repair watch with value less than USD50.00" gwarantuje niezapłacenia cła? i czy ta strona bezpieczna jest?


No wiesz.. gwarancji na to nikt Ci nie da, ale prawdopodobieństwo mniejsze niż wersja box. Ze stronki (sklepu) kilkukrotnie w przeszłości korzystałem, płatność za pomocą PayPal'a, czas oczekiwania + - 2 tygodnie.

:
Zawsze warto w niego zainwestowac,pomyśl nad skx w wersji pepsi.

hej ho
:
bromborek napisał/a:
CZy wybranie opcji " Do not add box - Declare parcel as Repair watch with value less than USD50.00" gwarantuje niezapłacenia cła? i czy ta strona bezpieczna jest?


Zamawiałem kilkanaście razy z tej strony i nigdy nie płaciłem, ale ja ogólnie nie płacę więc nie jestem specjalnie miarodajny ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
majtki najfajniejsze - najlepszy bezel, tarcza i wskazowki.
SKX to klasyka, tez dobrze wyglada, ale szybko sie nudzi wg mnie.

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
majtki najfajniejsze - najlepszy bezel, tarcza i wskazowki.
SKX to klasyka, tez dobrze wyglada, ale szybko sie nudzi wg mnie.


Coś w tym jest... Miałem już TRZY razy i za każdym razem wędrował do ludzi... Po jakimś czasie jednak, zawsze do niego wracałem hmmm Ma coś w sobie i wiem, że na 100% znowu zagości u mnie.

:
TAK, warto bo:
- bo to mój pierwszy mechanik;)
- bo ma okrągłe indeksy.. a ja lubię okrągłe indeksy;) (monster stary daje jeszcze radę..;)
- bo jest potomkiem długiej linii klasycznych nurasów (od 6105 począwszy)
- bo to Seiko
- bo jest piękny w swej prostocie
- ma legendę...;) On i starszy brat 6309 pojawili i pojawiają się choćby w sporej ilości filmów. 6309 - pewnie dlatego, że aktorzy wybierali po prostu aktualnie dostępny model.
A - może się mylę - nie wydaje mi się, aby był to jakiś specjalny product placement ze strony Seiko. Nie "świecą" logo te zegarki, są de facto rozpoznawalne przez miłośników marki. Znaczy - ludzie go lubią:))

Ostatnio zmieniony przez corten 2015-10-01, 09:52, w całości zmieniany 1 raz
:
Właśnie kliknięty ..... hmmm

:
Hogg napisał/a:
Właśnie kliknięty ..... hmmm

... też się zastanawiam hmmm

:
Kilka razy miałem i za każdym razem "szedł do ludzi", bo coś nowego było na oku... Zawsze jednak wracam koncepcyjnie do niego. Teraz kupiłem z zamiarem pozostawienia go "na zawsze" Zobaczymy. W ten sposób wróciłem od roku do starej wersji Monstera (czarny i pomarańcz) i ani myślę ich sprzedawać. W razie czego 007 łatwo odsprzedać.
Jednak poukładałem sobie w głowie co chcę mieć w pudełku i na ręku... Jednak klasyka :)

:
Cytat:
Jednak poukładałem sobie w głowie co chcę mieć w pudełku i na ręku


Tez tak zawsze mowie :facepalm:
i wielu chłopakow pewnie tez :złośliwiec:

:
Wiem...wiem... Ale tym razem robię poważny remanent w zbiorkach. Nawet szukam kupca na tuńczyka, który dawno za mną chodził. Po prostu konfrontacja hobby z rzeczywistością :))

:
Hogg napisał/a:
Wiem...wiem... Ale tym razem robię poważny remanent w zbiorkach. Nawet szukam kupca na tuńczyka, który dawno za mną chodził. Po prostu konfrontacja hobby z rzeczywistością :))


Tez tak mialem juz , nawet raz wyprzedalem sie do zera , nic , 0, czekalem dwa tygodnie az przyjdzie ten jedyny , no i zrobilo sie 7 szt :facepalm:

:
7??? ... lichutko :)) :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz napisał/a:
7??? ... lichutko :)) :D


To nie zawody ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.