Dobry przyrząd do zdejmowania pachów
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Dobry przyrząd do zdejmowania pachów
Miałem swój mały przyrządzik, co pachy mnie zdejmował. Służył mi dwa lata, ale pewnego dnia pękł. Nie wiem jak to się stało, ale po prostu pękł będąc w pudełku. :shock:

W sumie nie jest mi go szkoda, bo to najprostszy i najmniejszy przyrządzik był, więc i tak chciałem kupić jakiś porządny, profesjonalny i w ogóle the best. Znacie miejsca/linki, gdzie można taki przyrządzik kupić? :wink:

:
Może nie profesjonalny ale dość porządny możesz kupić u mnie za całe 20 zetafonów!


Ostatnio zmieniony przez kadarius 2010-09-01, 09:44, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
A gdzież on jest dostępny Kadariusie? :wink:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-09-01, 09:53, w całości zmieniany 1 raz
:
No przecie napisał, ze u niego :lol: ...

Blaz
[Usunięty]
:
Sorry, nie dojrzałem - jestem nadal w szoku z powodu pójścia córki do przedszkola. :mrgreen: :mrgreen:

:
Blaz mam w domu dwie sztuki - jedną kiszę od jakiegoś czasu dla pisara a druga może być Twoja - jak chcesz to daj cynk na PM

jak potrzeba więcej to podjadę do hurtowni, powinni mieć jeszcze

były też ciut mniejsze ale cholery bardzo niewygodne bo nie ma jak dobrze złapać a kosztowały tylko 5 zyla taniej

Ostatnio zmieniony przez kadarius 2010-09-01, 10:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Ten biedronkowy u mnie zdaje egzamin , miałem podobny do tego co kadarius wkleił , kupiony w hurtowni timepol , szersza końcówka wygina się jakby była z papieru , a druga część po prostu pękła . Mam ten z timepol od grudnia zeszłego roku

:
Rudolf miałeś pecha - ta szersza faktycznie bez większego zastosowania ale ta druga jest u mnie OK - używam jej gdzieś od 5 lat i jest OK.

zaraz poszukam zdjęć tego mniejszego ustrojstwa - ono ma solidniejszą końcówkę

:
Też mam tą z TimePolu, szersza to zupełny papier, węższa (B1) mi się ukruszyła, a pałeczka (B2) z drugiej stony złamała. Chętnie nabędę samą końcówkę, ale coś nie mogę znaleźć.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Używam narzędzia od Darka już dwa lata i nie narzekam :)
Z uczuciem trzeba Panowie z uczuciem ;)

:
Wszystko fajnie , ale jak delikatnie zdjąć gumowy pasek Seiko , trzeba odchylić kawał twardego gumowego pacha , do tego ma służyć ta miękka szeroka końcówka :roll:

:
Za $20 z szippingiem masz TAKIE CUŚ 6-ELEMENTOWE , za 4 godziny kończy się aukcja TAKIEGO CZEGOŚ 2-ELEMETOWEGO , koszt $6, i dwie aukcje - TUTAJ PIERWSZA, koniec za godzinę, a TUTAJ DRUGA , koniec za 4 godziny, gdzie to ustrojstwo możesz kupić za $2 z szippingiem :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Miałem właśnie taki jak w tych dwóch ostatnich linkach. :wink:

Kadariusie, poszukam na razie na ebayu, a jak nie poszukam to się do Ciebie zgłoszę. :wink:

:
o właśnie te za $2 są solidniejsze ale ma tylko 8,5 cm więc uchwyt bardzo niewygodny, te za $6 to są takie same jak ja mam

: Przyrząd do zdejmowania teleskopów
Panowie, czy moglibyście polecić/gdzie kupić przyrząd do zdejmowania teleskopów. Często nie wymieniam pasków, a już dwa takie ustrojstwa mi się popsuły :evil:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.