Anchar - Nowość Vostok Europe
Odpowiedz do tematu

:
Uki wydałeś sie teraz będziesz musiał złatwiać kumotrom promocyjne gadzety specjal prajsy for camrates :D i takie tam różne :twisted:

:
Na ten przykład czapeczki bez zakupu zegarka za dwa tryliony plnów :P

:
Za brak speszjal prajsów for maj friends i gadżetów - łazanki i ostrzegawka :!:

Arek
[Usunięty]
:
Uki, a czarną striełę masz??

uki999
[Usunięty]
:
Nie już nie mam a czarną striełę miał mój zmienik, to pewnie z nim tak rozmawiałeś :wink:
Specjal price for my friends już są jeżeli kotś przychodzi i mówi że jest z klubu dostaje 10% rabatu przy zakupie zegarka :razz:

Arek
[Usunięty]
:
Pewnie tak, w porządku facet, fajnie się z nim rozmawia :)
A z jakiego klubu???

:
Arek napisał/a:
Pewnie tak, w porządku facet, fajnie się z nim rozmawia :)
A z jakiego klubu???

Najpewniej nie z naszego , bo my nie mamy klubu

uki999
[Usunięty]
:
Oczywiście że chodziło mi o forum CW , lubię kiedy z kimś wpadnę w rozmowę zegarkową.

:
Ja mam tyle Rosyjskich zegarków z waszej dystrybucji że moja fotka powinna w salonie wisieć :wink: :lol:

Edyta

Jako miejsce kultu, drogi Alamosie :razz: :wink:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-09-01, 10:13, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos napisał/a:
Ja mam tyle Rosyjskich zegarków z waszej dystrybucji że moja fotka powinna w salonie wisieć :wink: :lol:


I wisi ...

"Tego Pana nie obsługujemy :!: "

:lol: :lol: :lol:

uki999
[Usunięty]
:
Wujku Alamosie z ust mi to wyjąłeś :smile:

Arek
[Usunięty]
:
zobaczycie że teraz Svedos do Bydgoszczy będzie jeździł, a tam zegarków kupować nie będzie :razz:

:
Szczelam focha :razz: :mrgreen: :wink:

:
Tak, dla podgrzania atmosfery...
Szykuje się nam Litewski Panerai XXI wieku.
Potraktujmy to, jako bardzo prawdopodobną ciekawostkę. Ze źródła, którego ujawnić nie mogę, dowiedziałem się, że w projektowaniu Anchara brali udział płetwonurkowie greccy (to wiemy), ale nie byle jacy, tylko wojskowi. Sam Anchar wszedł na wyposażenie płetwonurków greckich sił specjalnych. W samej Grecji jest olbrzymie zainteresowanie zegarkiem i tam właśnie pójdzie lwia część produkcji. Do Polski trafi tylko po 30 sztuk każdego modelu, więc kto pierwszy, ten lepszy. Trzymam rękę na pulsie i już... a zresztą, nie będę uprzedzał faktów. Gdy nadejdzie czas, sami zobaczycie :razz: :grin:

Blaz
[Usunięty]
:
No to teraz tylko ładną legendę trzeba wymyślić. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.