Anchar - Nowość Vostok Europe
Odpowiedz do tematu

:
Tomek,NH25 to po prostu Seiko 7s26A robione dla innych firm,glownie przez TMI,chinski oddzial seiko.Mowie glownie,bo gdzies kiedys wpadl mi w oko NH25 z napisem Japan na sprzedaz.

Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-08-29, 00:27, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
W sumie to wiadomo o co chodzi NH 25 jest tani i w dodatku to wół roboczy pociągnie tą maszynę . Na czyms można zaoszczędzić by dostać automat z trytem z 30 atm WR i i w pvd. sprwadzcie ile kosztuje odpowiednik robiony w Szwajcarii lub USA .

:
Wszystko bajka i slicznosci :grin: . Gdyby nie ta koronka na 2-giej :cry:

Noze tez lubie
:
A dla mnie ta koronka to jest właśnie mocna strona zegara. No i w pewnym sensie nawiązuje do tradycji.

:
Vostok zbankrutował, ale "Ruskie Czasy" nie i produkcja trwa. Zreszta, wątpię, zeby ta akurat fabryka została na dobre zamknięta. Póki co pozostały w produkcji na pewno Amfibie i na pewno Komandirskie K-34. Poza tym parę "cywilnych" automatów, w tym seria Megapolis oraz chyba seria K-43 Retro. Z Kremlowskich chyba zrezygnowali, nie wiem też, co dalej z marką Amfibia, bo na stronie firmy tych zegarków nie ma. Co do nieszkodliwosci dokręcania ręcznego, to bym się kłócił, bo jest koło sprzegłowe, które w końcu się zużyje.

Ну, погоди! :wkurzony:
uki999
[Usunięty]
:
Ciekawostką jest to że do nowych GAZ Limusine też wpakowali NH25 oraz tryt (opis i zdjecia na stronie poljot euro).
Anczar jeszcze nie dotarł do Polski i nie wiemy kiedy przyjdzie, jak tylko się pojawi to dam znać. :wink:

Ostatnio zmieniony przez uki999 2010-08-30, 10:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Uki masz coś wspólnego z dystrybutorem VE w Polsce ?? :)

uki999
[Usunięty]
:
Z dystrybucją nie, pracuje w Poljot Euro :razz:

:
uki999 napisał/a:
Z dystrybucją nie, pracuje w Poljot Euro :razz:

ej no to ty musisz chyba mieć dużo fajny Poljotów i VE w domu :D

Arek
[Usunięty]
:
w Promenadzie???

uki999
[Usunięty]
:
Tak w promenadzie :smile:
VE nie mam żadnego za to mam starego Wostoka po dziadku :wink:
Poljota też nie mam :razz:

Ostatnio zmieniony przez uki999 2010-08-30, 15:50, w całości zmieniany 2 razy
Arek
[Usunięty]
:
A poka swoją dokładniejszą fotę (w odpowiednim dziale) Bo ja czasem tam bywam, z jednym sprzedawcą, nawet sobie czasem jakieś pogawędki utnę :mrgreen: może to ty?? :P

uki999
[Usunięty]
:
Wieczorem jak wrócę z pracy to wstawię, kto wie może to ja :wink:

:
Szewc bez ... i tak dalej :) jakiś służbowy nie ci dadzą !

uki999
[Usunięty]
:
A żebyś wiedział :razz:
A jak mi dadzą jakiś co mi się nie podoba i każą nosić :?: :???:
Może to i lepiej że mi nie chcą dać :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.