Gumowy pasek na damską witkę
Odpowiedz do tematu

Szymon
[Usunięty]
: Gumowy pasek na damską witkę
Kumoterstwo drogie....

Niewrogo przejąłem damskiego PADI-ego no i bransa bransą, ale jakiś gumowy pasek też by się do niego przydał. Problem jest ze znalezieniem czegoś co spełni kryteria rozmiarowe i jednocześnie nie bedzie wyglądało jak kupa po jagodach.


Zegarek jest taki:




W uszach ma to to 16mm no i witka, na którą jest zakładany ma circa 14,5cm obwodu.
Natknął się ktoś na jakieś sensowne, gumowe paski dostępne w takich rozmiarach?

Może Halinka coś wie na ten temat?

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2015-06-14, 18:08, w całości zmieniany 1 raz
:
http://www.paskidozegarko...-2-2-16-mm.html

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Szymon
[Usunięty]
:
kornel91,

Widziałem paski tego typu. Raczej nie jestem gorącym zwolennikiem bo na zywca wyglada to tak se, no i chyba ten to trochę za duzo niebieskiego w niebieskim patrząc na kolor tego PADIego. hmmm

:
Szymon napisał/a:

Może Halinka coś wie na ten temat?

Niestety, jednym z powodów mojej dużej sympatii do nato jest niemożność znalezienia sensownych gumowych pasków o szerokości "damskiej" i długości nadającej się na mój nadgarstek, a nie łydkę...

Szymon
[Usunięty]
:
halina napisał/a:
Szymon napisał/a:

Może Halinka coś wie na ten temat?

Niestety, jednym z powodów mojej dużej sympatii do nato jest niemożność znalezienia sensownych gumowych pasków o szerokości "damskiej" i długości nadającej się na mój nadgarstek, a nie łydkę...


No to ciężka sprawa będzie... hmmm

:
Paski do DB Sea Ramic mają 18mm , tylko samemu zamawiać się raczej nie kalkuluje ;) :arrow: http://www.deepbluewatches.com/searalabl.html (na dole strony)

Szymon
[Usunięty]
:
Machu,

No własnie.. 18mm.. a mi potrzebne 16mm. hmmm

:
Szymon, źle przeczytałem ;) Chociaż na upartego powinno wejść :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.