DB Pro Aqua
Odpowiedz do tematu

: DB Pro Aqua
Hej
Ma ktoś może DB Pro Aqua (Kraków i okolice)? Wymyśliłem sobie takiego diverka na lato, a jakby była możliwość to chętnie bym pomacał przed zakupem.

:
Ten kolega ma :)

http://www.czwarty-wymiar...&highlight=deep

Powiem Ci, że zajebi zegar :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Super, dzięki za info pifko

:
kornel91 napisał/a:
Ten kolega ma :) [...]

Marcin, jako "swatka" dorobiłbyś się fortuny! :))

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Mirek dzięki pifko :D

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
I już po oględzinach :) Świetny zegar. Myślałem o zakupie żółtego ale chyba jednak te białe indeksy godzinowe trochę za słabo widoczne na żółtej tarczy. Będzie niebieski :) Dzięki Mirek raz jeszcze pifko

:
I to jest bardzo dobry wybór. Tylko niebieski :twisted:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
kornel91 ;) pifko

ejoker napisał/a:
I już po oględzinach :) Świetny zegar. Myślałem o zakupie żółtego ale chyba jednak te białe indeksy godzinowe trochę za słabo widoczne na żółtej tarczy. Będzie niebieski :) Dzięki Mirek raz jeszcze pifko

Miło mi jeśli pomogłem, wrzuć jakieś zdjęcia jak dojdzie! pifko

Elix napisał/a:
[...] Tylko niebieski :twisted:

Nooo, to nie do końca tak, ale co najmniej tak samo dobry jak czarny! ;)

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Ja tam ortodoksem jestem w tej kwestii. Tylko niebieski :twisted:

Dopuszczam oczywiście czarnego, ale pod warunkiem, że niebieski jest już na stanie :złośliwiec:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Ja chciałem niebieskiego ale Marcin nie miał i jest czarny, który mi się bardzo podoba :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Na całe szczęście Marcin, ja kupowałem po Tobie :D
Tak czy inaczej, czarny również bardzo mi się podoba ;)

Generalnie mam dwa modele zegarków, które zdublowałem ze względu na kolor.
DB Ana/Digi w stali i pvd z niebieską i czarną tarczą, oraz Big Mako - czarny i niebieski.

Nie wliczam w to rosyjskich, a poprawniej pisząc - radzieckich. Bo tam się w temacie dzieje sporo :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Elix 2015-06-06, 23:09, w całości zmieniany 1 raz
"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Często odnoszę wrazenie, że dla znacznej części kumotrów istnieją tylko czarne i niebieskie zegarki :D No ewentualnie pomarańczowe i żółte- ale to tylko w lecie :P

Więc tak dla odmiany zaproponuję któregoś kwarcoka z kolorowym bezelem ;) :arrow: http://www.atomictime.pl/index.php?cPath=41_43_60

:
Machu, pifko i dlatego w moim temacie nie ma czarnego ani niebieskiego :twisted:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Machu, tylko kwarce są na gumie a ona jest taka o. No a w tym zegarku ciężko coś włożyć bo uszy bardzo blisko więc zostaje tylko bransoleta.

A pomarańczowy z pomarańczowym bezelem bardzo fajny.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Bransoletę mozna dokupić, poza tym widziałem ten zegar na pasku i wg mnie wyglada bardzo dobrze ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.