"Kiszonka"
Odpowiedz do tematu

: "Kiszonka"
Napisane - OMEGA. Typ, model, rok ? Pojecia nie mam :mrgreen:
Najwazniejsze ze pieknie cyka :smile: . Koperta wymaga troche wysilku, szkielko w swojej "ramce" jakies luzne [a moze tak mabyc]. Jakby miala centralny sekundnik, to bym myslal nad jakas koperta "Big Pilot', coby na nadgarstku mozna bylo nosic. Na razie bardzo mnie cieszy fakt posiadania :mrgreen:







Ostatnio zmieniony przez 2010-08-24, 21:51, w całości zmieniany 2 razy
Noze tez lubie
:
WAL SIĘ :evil: :evil:
Wczoraj na Jebaju oglądałem takie tarcze i myślałem o czymś podobnym.

:
IHY !
tarcza i wskazówki :shock:
zazdraszczam

:
Kiszonka w bardzo przyzwoitym stanie, WAL SIĘ :wink:

:
Bardzo ładna kieszonka , ogólnie lubię kieszonki :twisted:

:
Piekna kieszonka z historia.Mechanizm to kaliber 40.6 mm zaprojektowany podczas kryzysu na poczatku 20 wieku.Jego celem bylo przyblizenie precyzyjnych zegarkow dla zwyklego Kowalskiego poprzez uzycie prostszych w produkcji czesci.Mechanizmy byly tak dobre i odnosily takie sukcesy,ze do 1936 roku wyprodukowano ponad milion sztuk w roznych wersjach.Pozniej ten mechanizm zastapil kaliber 38.5 mm,kontynuujac zamysl "osiagalnego zegarka".
Gratuluje nabytku (ja i tak przerzucilbym go do jakiejs koperty,problemem jest wielkosc mechanizmu(40.6mm).Probowalem cos znalezc do walthama Marquis tej samej wielkosci i poszukiwania nie skonczyly sie sukcesem :P ).
P.S.Twoj mechanizm jest z lat 1916-1923.

Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-08-24, 16:18, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Blaz
[Usunięty]
:
Poprawiłem tytuł, bo też się w pierwszym momencie zastanawiałem o co chodzi z tą kiszonką? :shock: :grin:

:
...ale to nie był błąd , mam nadzieje że sięnie mylę

:
Za wyrazy zazdrosci - dzieki :mrgreen:
HP ! Ogromne podziekowania za informacje :smile:
A tytuł moze zostac, mnie wsio ryba :mrgreen: Napisałem "Kiszonka", bo ten zegarek u poprzedniego wlasciciela byl "kiszony" w szufladzie i swiatlo dzienne ogladal baaaardzo rzadko :smile:

Noze tez lubie
:
Dobrze że są tacy właściciele , bo dzięki nim coś się uchowało :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
topek napisał/a:
Za wyrazy zazdrosci - dzieki :mrgreen:
HP ! Ogromne podziekowania za informacje :smile:
A tytuł moze zostac, mnie wsio ryba :mrgreen: Napisałem "Kiszonka", bo ten zegarek u poprzedniego wlasciciela byl "kiszony" w szufladzie i swiatlo dzienne ogladal baaaardzo rzadko :smile:


A! To było zamierzone? OK, to zmieniam na oryginalne brzmienie. :mrgreen:

Wozu
[Usunięty]
:
Piękna bardzo piękna
no nienawidzę Cię straszliwie :evil:

:
A wiesz co Ci powiem ? Ten zegarek cos w sobie ma :mrgreen: . Zdobylem droga wymiany celem sprzedzy. Oblukalem znany portal aukcyjny i stwierdzilem ze mozna za niego troszki grosza skubnac. Aaaale jakos tak, no , tego.... bo ja wiem :mrgreen:
Dzisiaj rano na forum nozownikow znalalem ogloszenie doryczace miedzy innymi zamiany Aviatora na wintage jakies. Napisalem wiadomosc i nie wyslalem. Normalnie sie wystraszylem, ze sie facet zgodzi :mrgreen: :mrgreen:
Puki co, nakrecam dwa razy dziennie i omesia robi w moim domu za regulatora :mrgreen:

Noze tez lubie
:
Topek nie sprzedawaj , serio szkoda , bo to fajny kieszonkowiec jest :!:

:
topek napisał/a:
....Dzisiaj rano na forum nozownikow znalalem ogloszenie doryczace miedzy innymi zamiany Aviatora na wintage jakies. Napisalem wiadomosc i nie wyslalem. ....

I to była jedynie słuszna decyzja... Nie sprzedawaj, no chyba, że komuś z tego forum :mrgreen: .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.