Gdzie mieszkają nasze zegarki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
bofff, szczerze to nosiłbym wszystkie (no może oprócz tego Tissela, księżyc mnie nie kręci), ale Pleamara chyba najczęściej. Zazdraszczam kolekcji. :)

:
Tu, jak widzę, powinno pasować, bo "Radosna twórczość" głównie w tytule ;)
Wzięło mnie dziś na testowe napełnienie kuferka Invicty na 8 zegarków. Leżało nieodpakowane od kilku tygodni, i jakoś nie miałem motywacji...

Kuferek / walizka całkiem spoko, zwłaszcza jeśli ktoś ma kolekcję takich konkretnych wymiarowo. W zamierzeniu producenta jest to oczywiście walizka na zegarki jego produkcji, a te posiadają raczej słuszne wymiary ;)

Wymiary zewnętrzne prawie jak w kabinówce, ale poziom zabezpieczenia jest poważny cool




Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Fajna waliza :)) Szukałem jakiś czas temu czegoś w tym stylu, ale jak juz były podobne na 15-18 zegarków, to cena wysyłki odstraszała :P

:
Kasamene, gdzie takie walizki dają? Pasowałaby do M-Force'ów.

Znalazłem.

Ostatnio zmieniony przez Mariusz 2015-04-23, 23:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Rzeczywiście zegarki w niej mogą się czuć bezpiecznie :) Fajny pomysł z ta pianką pifko

Sylwek
[Usunięty]
:
I jak z taką walizą idziesz,to wszyscy myślą,że jesteś monter od kablówki :D
Tyle,że to akurat lepiej,bo świadomość wiertarki w środku nie powoduje chciejstwa kradzieży tak bardzo jak 8 porządnych sikorów

:
A widzieliście sikory Floyda Mayweathera jr. :?: :facepalm: :facepalm:


Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Jak to kiedyś Alamo określił- bardzo 'afrobogate' :D :D

Szymon
[Usunięty]
:
Fazi napisał/a:
A widzieliście sikory Floyda Mayweathera jr. :?: :facepalm: :facepalm:

Obrazek


Jakby oddawał któryś za darmo, to bym wziął......i sprzedał :twisted:

:
:D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Szymon napisał/a:
...

Jakby oddawał któryś za darmo, to bym wziął......i sprzedał :twisted:

Eeee no bez przesady.
Drugi i trzeci w pierwszym rzędzie od prawej strony nosiłbym.
Fajne te AP są.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Zgadzam się z Michałem te dwa AP bym nosił i tego złotego w 3 rzędzie drugi od lewej też.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
...
tego złotego w 3 rzędzie drugi od lewej też.

Ten Rolex już dla mnie za dużo złota w złocie. Choć napewno najlepszy z Jego kolekcji.
Jeszcze Hulbot jest w miarę.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Mocno błyszczące zegarki :D

:
Pierwsze wrażenie: odpust w Leśnej, A.D. 1975.
Wiem, że efekt "żuczek gnojowniczek metallic" to efekt kiepskiego balansu bieli, ale tak mi się narzuciło :)

Gboorq.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.