pasek do Pleamara
Odpowiedz do tematu

:
Ostatnio email od nich dostałem, z oferta na plecionki http://www.cheapestnatost...s/perlon-straps

:
Szymon napisał/a:
prezesso,

Jesteś pewny, że nie pytasz o perlony? hmmm


tak.
Miałem podobny pasek (skóra pokryta czymś jakby z tworzywa) - oczywiście dużo gorszej firmy.
Popękał po 2 miesiącach...

Skate or die!
:
goTomek napisał/a:
Ten co burak Spinneros nosi jest świetny, tylko nie pamiętam co to hmmm ale nie jego własne dzieło

Uszy 22


Tak, swojego noszę na BOBie, ciemny brąz a'la aligator, gruby, chyba z serii Marino:


GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
Szymon
[Usunięty]
:
prezesso napisał/a:
Szymon napisał/a:
prezesso,

Jesteś pewny, że nie pytasz o perlony? hmmm


tak.
Miałem podobny pasek (skóra pokryta czymś jakby z tworzywa) - oczywiście dużo gorszej firmy.
Popękał po 2 miesiącach...


A to pardon pifko

Mój kolega miał takiego bradystrapa przy Bulwie Precyzyjnej i spisywał się dobrze. Zajeździł go po ponad roku (a już kupił jako używany)

:
Di-Modell Bali Chrono
Świetny pasek


:
A może pasek nylonowy od Gerlacha czarny 22 mm. Wygląda świetnie na Longinesie Legend Diverze i po kilku miesiącach intenywnego użytkowania (moczony w słonej wodzie) nie zmienił koloru.

JERRY_2006
:
prezesso napisał/a:
ciekawe jak te bradystrapy po kilku miesiącach się zachowują hmmm


Doskonale. Elegancko się do nadgarstka ułożył. Skóra od wewnątrz minimalnie pociemniała. Noszę od września.



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.