militarnie
Odpowiedz do tematu

: militarnie
cos mnie naszło na "taktyczny" łocz. Lubię tą kopertę wieć z tych 2 wybieram. Początkowo miał być gd-400mb ale jakoś nie pasia mi proporcje tego zegarka
1.

2.

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
:
I tak szybko sprzedasz ale 2:)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Szymon
[Usunięty]
:
olek,

Jedynkę bierz panie :)

:
Jesli ma być jakoś militarny, to jedynka.
Czytalność negatywów w realu bywa różna.

:
Mam chyba identyczną wersję jak jedynka (tylko cały czarny z białymi wskazówkami) nawet jakąś parareckę ;) popełniłem na forum. Generalnie ok, z jednym ale: przy niektórych ustawieniach wskazówek zapomnij o używaniu stopera czy innych funkcji, po prostu...wskazówki zasłaniają :D U mnie też dość szybko poluzowała/rozciągnęła się szlufka. Bardzo kiepskie podświetlenie: żółta "żaróweczka" oświetlająca przez jakieś 2-3 sekundy. Tylko tyle, ile potrzeba do zobaczenia godziny... No ale po to on jest..po to :popcorn:
Na zakończenie... właśnie mam go na łapie i po pracy niemalże codziennie na niej ląduje.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.