Paskujemy seikacze, paskujemy
Odpowiedz do tematu

: Paskujemy seikacze, paskujemy
Prosiłbym o poważne podejście do tematu, tak naprawdę wcale mi się ich nie chce sprzedawać, tylko mam znudzenie małe spowodowane mega nudnymi fabrycznymi paskami, co by im tu dać, zapodać, zamontować, założyć, żeby jakoś to wyglądało? Może być handmejd - jakiś kierunek w sensie, może być produkcyjniak, cena taka wiecie, żeby nie było bylejako, ale żebym nie musiał pasztetu jeść ;)

A.



B.



C.


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Dwójkę to bym widział na Bradystrapie z żółtym przeszyciem, tylko dobrą fotkę ciężko znaleźć

:
Nie musisz szukać fotek, miałem bradystrapy, wiem o co kaman ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, 1 i 3 IMO nudne nawet szkoda pasków :popcorn:
2 za to bardzo fajna i zostaw ją sobie. Nr 130 tylko z klasycznym szyciem i taką czarną szlufką.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dwójkę widzę na robionym paseczku, niezbyt grubym, z białym lub innym jasnym przeszyciem. Coś takiego jak mój od Przemka:


1 i 3 nie mój gust, nie nosiłbym, nie umiem ubrać ;) .

Antisocial and faceless...
:
Iks, tak mi się wydawało, że miałeś, ale zawsze propozycje ze zdjęciem lepsze ;)

:
Iks, a do 1 jak ma zostać to rally z małymi dziurkami i żółtym przeszyciem ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Właśnie te wskazówy małe w jedynce to nie jest żółty tylko taki żarówiasty lime green ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, Fixxxer ma taką nitkę wysyłał mi próbki :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Chyba każdy ja ma ;)
Ale ten brady do 2 IMO dobry pomysł, a resztę sprzedaj...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Ja wiem, że wam się to trzecie seiko nie podoba, ale ja je już z pół roku mam, a sami wiecie, że to jak na mnie to lata świetlne mania jednego zegarka. Podoba mi się niezmiennie i zachwyca swym niezdecydowaniem stylistycznym - nic nie poradzę - jest niesprzedawalny. Myślę, czy paska nie zmienić na jakiś brązik, może ciemny granat? hmmm

nick555 napisał/a:
ten brady do 2 IMO dobry pomysł


Ja myślałem o jakimś rally z żółtym spodem i albo duże dziury, albo małe dziurki hmmm A do jedynki nie wiem czemu przyszedł mi do głowy taki szary słoń z portfela z pomarańczowym szyciem którego laaata temu komuś robiłeś na zamówienie hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Przemek Twoich nitek nie mam :D
Iks sprzedaj ta 1 i po problemie. Jak 3 ma zostać to może brąz z niebieskim szyciem ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Iks, ten z portfela to dla Blaza był o ile mnie pamięć nie myli ;)

:
kornel91 napisał/a:
sprzedaj ta 1 i po problemie.


A myślisz, ze czemu na bazarku leży ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, 2 też leży :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.