Shanghai, mały garniturowiec
Odpowiedz do tematu

: Shanghai, mały garniturowiec
Wczoraj odebrałem przesyłkę z Taobao, a w niej dwa Shanghaie, prezentowany poniżej garniturowiec i Submariner, ale ten ostatni to będzie inna bajka.

Zegareczek o rozmiarach stalowej koperty 36 x 12 mm bez koronki, sprawia barzo przyjemne wrażenie, koperta jest polerowana a jej niewielka część pomiędzy uszami szczotkowana, dekiel stalowy pełny, koronka stalowa z logo Shanghai. Tracza grafitowa o ciekawej fakturze z nakładanymi srebrnymi indeksami indeksami przy indeksach kropeczki masy świecącej, na godzinie dwunastej osadzone "szkiełko" , wskazówki srebrne wypełnione substancją świecącą, datownik na godzinie trzeciej.
Pasek 20 mm z Chińskiego smoka :wink:

Napędzany jest 35 kamieniowym werkiem automatycznym przypominającym z wyglądu werki ORIENTA







[IMG=http://img571.images...6264.jpg][/IMG]















A na koniec nieco oliwy do ognia, zegareczek zakupiony jako FNN, to co do mnie przyszło, miało pełno paprochów na tarczy i wewnętrznej części szkiełka, koperta i dekiel były porysowane a na deklu były ślady od nieumiejętnego odkręcania. Musiałem go rozebrać , usunąć paprochy, kopertę i dekiel polerować.

Ogólnie rzecz biorąc przyjemny zegareczek, może być małym męskim garniturowcem, ale także z powodzeniem może być zegarkiem damskim, jedyna wizualna przypadłość, to mocno odstająca koronka od koperty, skrócę mu wałek i będzie dobrze.

A Shanghai Submariner, no cóż to jest temat rzeka na osobną opowieść, oj będzie się działo :wink:

:
Podoba mi się :smile:
widzę Kumoter odrabia zaległości zakupowe po urlopie :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Wozu
[Usunięty]
:
Zegarek pięknie się prezentuje upatrzyłem go dawno temu, ale się nie spodziewałem, że ma 36mm
Ty wiedziałeś o tym svedos?
Kurna ja dla tego zegarka drugi raz założyłem konto na yoybuy i wczoraj otrzymałem maila z danymi do przelewu
i jutro chciałem zapłacić za niego przez paypal,
kurna, ale teraz się waham :???:
werk nawet ładny, koperta i tarcza super, ale ta wielkość ... :(

:
Wiedziałem że ma taką wielkość , jego wymiary są także podane w specyfikacji na Taobao, a na nadgarstku źle nie wygląda, wklejam fotki choć są marnej jakości, no i same zegarki są nie wiem dlaczego strasznie "ściorane"






Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-08-07, 23:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Ładna tarcza :shock:

Wozu
[Usunięty]
:
No to zdjęciami nadgarstkowymi przekonałeś mnie :D
Będzie pierwszy zakup na taobao ;)

:
Piękna rzecz i bardzo fajny mechanizm. Gratuluję zakupu, super :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Ten mechanizm to jakaś nowinka - w moich obu jest taki sam, podobno od niedawna wszedł w Szanghaju jako standardowy. Wcześniej był taki jak u Kubamy w "submarynowanym". Jeśli dobrze widzę u Sylwka na deklu - SB1H sie nazywa.

Sylwek - na tych zdjęciach co mi Kelly wysłała jest taki sam właśnie mechanizm. Na żywo wygląda lepiej !

:
niezły zegarek... ale ja ciekaw jestem tego suba :mrgreen:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
ciekawe co to za mechanizm i jakie ma odchyłki

:
Bardzo przyjemny zegareczek , podoba mi się jego tarcza i ogólnie ładny dizajn ma :twisted: .
Jaką ma grubość ? , bo na ręce wygląda bardzo fat :mrgreen:

:
Przyznam ze zazdraszczam posiadania :smile:

Noze tez lubie
Blaz
[Usunięty]
:
Troszku mi jednak ta koronka przeszkadza... :wink:

Co do mechanizmu - ostatnio właśnie na wus czytałem, że to nowa produkcja.

:
Szymek, napisałem że ma wymiary 36 x 12 mm.

Olej, o subie będzie następny temat, więc czekaj cierpliwie :wink:

:
Mechanizm konstrukcyjnie identyczny z poprzednimi mechanizmami Shanghaia, także to chyba tylko face lifting :) . Ciekawostka - automat wygląda na konstrukcyjnie dokładnie taki, jak w Sławie, poza łożyskowaniem wahnika oczywiscie.

Ну, погоди! :wkurzony:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.