parnis portugalczyk
Odpowiedz do tematu

: parnis portugalczyk
wieczorem było OK, a rano tak:



coś z tym zrobię, czy wyrzucać? :głową w mur:

:
Wskazówka o coś zahaczyła. Ale i tak hardcore.

:
:shock:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
da się to naprawić jakoś?

:
Nooo... można zdjąć i próbować naprostować godzinową. Zazwyczaj kiedy wskazówki zaczepiają o siebie, to zegarek po prostu staje. A tutaj wskazówka się wygła jakby była z plasteliny. :shock:
Albo te wskazówki są rzeczywiście z plasteliny, albo ten werk można by zaprząc do pługa sześcioskibowego.

pozdrawiam
Narfas

:
Chyba Segoy swego czasu kupował tarczę to i wskazówki pewnie można za kilka $ dokupić.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
jeśli da się go naprawić to rewelacja - lubię ten czasomierz
a gdzie ew. szukać takich wskazówek?

:
Potrzebujesz de facto jednej wskazówki hmmm Pisz do majfriendów.
Ewentualnie - głośno myślę - jak nie znajdziesz to daj znaka. Nasza wskazówka od Batorego będzie pasować. Wprawdzie moja wyobraźnia nie pokazuje mi jak to będzie wyglądało, bo ma swoje ograniczenia na trzeźwo :D ;) - ale jeśli plan jest głupi ale działa, to nie jest głupi :idea:

:
Jest szansa ze mam takie wskazówki, komplet z tarcza. Ale pewnie przed niedziela nie będę miał jak sprawdZic.

:
Poprawcie mnie jeśli się mylę ale to chyba takie wskazówki

http://wenping1970.com/productshow2627.html

:
Obik to inny mechanizm .

:
Obik, jeśli chcesz szukać wskazówek to muszą być wskazówki do werków z serii ST25xx w twoim konkretnym przypadku jest to ST 2509 ale pasować będą od każdego innego ST25xx bo wszystkie mają taką samą średnicę minutowej i godzinowej.

:
Dzięki za informację, ciągle się uczę

:
w moim parnisie też wskazówka wywinęła numer, poluzowała się i odgięła do góry. zegarek do reklamacji bo kupiony całkiem niedawno

:
selassje napisał/a:
Jest szansa ze mam takie wskazówki, komplet z tarcza. Ale pewnie przed niedziela nie będę miał jak sprawdZic.


jeśli miałbyś, będę dzwięczny baaardzo :)

[ Dodano: 2015-01-24, 12:41 ]
przypominam się nieśmiale, gdyby ktoś mógł pomóc

[ Dodano: 2015-02-03, 10:54 ]
i hop, może ktoś może pomóc :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.