Spamerka o żabowatych 2014/2015 vol. 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ta żaba Pawła fajna jest do odciskania na deklu, hmmm hmmm

:
Jeszcze tej żabie maskę z rurką do nurkowania dołożyć :D

:
No co ? Fajna! Ludyczna :D

:
Kuna, coś mi dzisiaj grafika nie chce zabanglać.

[ Dodano: 2014-12-29, 10:53 ]
Jestem za, na deklu fajna żaba w dobrym grawerze będzie dojazdowa.

Ostatnio zmieniony przez Grizzly 2014-12-29, 10:55, w całości zmieniany 2 razy
:
Ja na potrzeby tego projektu wymodziłem kiedyś takie coś, więc też, jakby coś, komuś, do czegoś związanego z tym projektem się mogło nadać, to proszę uprzejmie:



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Zinajda napisał/a:
[url=http://images51.foto...c5m.jpg]Obrazek[/URL]
ozwoliłem sobie narysować moją wersję żaby. Ma oprócz licznych wad, jedną zaletę, nikt poza mną (i CW, oczywiście) nie posiada do niej żadnych praw. W razie, gdyby ktoś chciał ten rysunek wykorzystać, niniejszym zrzekam się wszelkich do niego praw na rzecz G.GERLACH.



Zajefajna ta żaba.

Jak dla mnie na dekiel byłaby bomba!


To może jak już mamy zegar, dekiel to ja dorzucę koszulkę?
Forumowej dawno nie było a żaba aż się prosi by wskoczyć na koszulkę : )
Dojście cały czas mam i chyba jeszcze są te koszulki co ostatnio robiliśmy a jakość była najlepsza z jaką miałem styczność.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Jestem na TAK. Takatakę do dzisiaj nosze z bananem na gębie.

Te żaby dwie Pawła i Eryka sa idealne na dekle do wyciśnięcia.

Obczajcie teraz jeszcze co mamy obstalowane do Wilka :



Myślę że do Żaboli tez by trzeba było takie cuś wykombinować, nie ? Z żabcią ? :popcorn:

:
Słuszna jest ona, ta koncepcja ;)

:
Jasne, koszulka z żabą musi być! To może ja już teraz poproszę "mojego" Piotra o przerobienie rysunku na wektorowo, czy tam na bitmapę... Nieważne, on wie jak! Ale z projektem koszulki, to IMHO trzeba poczekać do ankiety i wyboru wersji zegara (tak jak było z F.O.K.Ą).

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Fajnee, jestem za także.

:
Zinajda napisał/a:
[url=http://images51.foto...c5m.jpg]Obrazek[/URL]
ozwoliłem sobie narysować moją wersję żaby. Ma oprócz licznych wad, jedną zaletę, nikt poza mną (i CW, oczywiście) nie posiada do niej żadnych praw. W razie, gdyby ktoś chciał ten rysunek wykorzystać, niniejszym zrzekam się wszelkich do niego praw na rzecz G.GERLACH.

Żaba z jajem, że tak się wyrażę.

:
Zinajda napisał/a:
Ale z projektem koszulki, to IMHO trzeba poczekać do ankiety i wyboru wersji zegara


Jak dla mnie Twój rysunek jest w 100% kompletny i nie wymaga czekania.
Żaba jest w dechę i może być świetnym uzupełnieniem zegara.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
OK, Pisar! To, tradycyjnie, otwórz temat z zapisami (przepraszam, że sam tego nie robię, ale Ty się orientujesz w kosztach, cenach i rozmiarówkach). Trzeba by też zdecydować o kolorze koszulki i nadruku (moja skromna propozycja - koszulka czarna, nadruk ostro zielony (w typie sekundnika), ale wiadomo że kolorysta ze mnie kiepski, więc pewno są lepsze zestawienia).

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Ja bym poczekał jednak z koszulkami.
I zrobił je z motywem takim samym, jak będzie na zegarku (obojętne mi, czy na tarczy, czy na deklu).
Żeby taki "zestaw" był.

:
No tak, ale listę można machnąć - ja sobie łykne koszulkę z każdą żabą :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.