Spamerka o żabowatych 2014/2015 vol. 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
nick555 napisał/a:
Daito napisał/a:
nick555 napisał/a:
Albo day date? Na 12 i 18 :P

To już lepiej na 16-tej i 23-ciej :))


Ale tam nie ma 23! plask


No to co że nie ma - się zrobi i będzie ;)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Kuuufa :!: Do końca 100-tnej strony wątku Wam zejdzie to bicie piany o datę :facepalm: :złośliwiec:
.
.
.
...Czekam na jakiś ruch Kumotrów projektujących, żeby odwrócić uwagę pozostających w sporze od walki o datę/brak daty... :idea: :idea: :D :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
A może data na deklu? Chciałbym to zobaczyć hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
A może data na deklu? Chciałbym to zobaczyć hmmm



Tak moze byc?

datanadeklu by muchacho86, on Flickr

:
Nie będzie daty i basta, proszę, dajcie sobie luz z tą datą.
Pomyślcie lepiej nad logo na deklu.

:
A czy ja, jako niezainteresowany tematem, mogę zadać pytanie, dlaczego na tarczy tego projektu jawi się rzekotka a nie żaba ?

Sylwetkę żaby bardziej widać tutaj:


:
Wawrzyniec Wiór napisał/a:
dlaczego na tarczy tego projektu jawi się rzekotka a nie żaba ?

licentia poetica cool

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Zawsze może być rzekotek, skoro był żubr cool

:
Wawrzyniec Wiór napisał/a:
A czy ja, jako niezainteresowany tematem, mogę zadać pytanie, dlaczego na tarczy tego projektu jawi się rzekotka a nie żaba ?

Sylwetkę żaby bardziej widać tutaj:

Obrazek


Bo kazda rzekotka to zaba, ale nie kazda zaba to rzekotka.

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
infectedcontrol napisał/a:
Bo kazda rzekotka to zaba, ale nie kazda zaba to rzekotka.

Tutaj pozwolę się nie zgodzić, to dwie różne rodziny: http://www.biol.uni.wroc....systematyka.htm

Różnica mniej więcej taka jak pomiędzy wahadłem a wahnikiem.

:
Zegarek jest naręczny, więc raczej wahnik tylko. Dla mnie Żabol jest OK i swojsko brzmi, średnio mnie obchodzi systematyka, jeśli nawet to może być Rzekot czy nawet qwa Rzekotka Drzewna czy tam Iglasta czy ten teges co tam kto chce jak dla niego to sól życia. Ważne, że wiem co mi się podoba :P i to będę miał i nie za dwa wieki, jak już będę dawno w grobie.
Ależ się rozgadałem, wierzę, że nikogo nie uraziłem a nawet jeśli to niechcący.

PS, data to raczej pasuje temu zegarku tylko od strony dekla :D ale się nie znam, niewykształcony jestem w sztukach i literaturze, stad mój oschły i chropawy język, kompletnie bez polotu :złośliwiec:

:

ozwoliłem sobie narysować moją wersję żaby. Ma oprócz licznych wad, jedną zaletę, nikt poza mną (i CW, oczywiście) nie posiada do niej żadnych praw. W razie, gdyby ktoś chciał ten rysunek wykorzystać, niniejszym zrzekam się wszelkich do niego praw na rzecz G.GERLACH.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
...Zinajda, super ta żaba jest, do mojej wersji chyba nie pasuje, bo nie bardzo widzę jak ją odbić na tarczy, ale ma potencjał

:
Istotnie, Maxiu, raczej nie, w każdym razie nie na tarczy. Gdybyś jednak chciał z tego rysunku w jakimś celu skorzystać, masz tzw. wolną rękę, a mnie sprawiłoby to ogromną przyjemność.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Maxio napisał/a:
...Zinajda, super ta żaba jest, do mojej wersji chyba nie pasuje, bo nie bardzo widzę jak ją odbić na tarczy, ale ma potencjał


Na dekiel ją... uwypukloną ;)

Nieczynne z powodu że zamknięte
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.