Spamerka o żabowatych 2014/2015 vol. 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Svedos napisał/a:
dtox, kufa następny się obudził. :D :))


Sie Pan nie nerwuje, bo zlosc pieknosci szkodzi.
Pan wezmie oddech i powie spokojnie o co kaman z koronka?
Senk ju wery macz :)

:
rmaya napisał/a:
Ona pokazuje ta żaba fakju wszystkim tym, którzy chcą coś napisać na tarczy albo kolor sekundy na toxic green zmienić :D

Nie, ona pokazje tym, co nie chco za tysiuncpincet koronek zapłacić :złośliwiec:

[ Dodano: 2014-12-19, 22:56 ]
dtox,
ALAMO napisał/a:
rmaya napisał/a:
Maxio, zlitujesz się nade mną i zrobisz koronkę z grubszym ryflowaniem? tak dla testów.
Takim jak jest w A1 plis ;)


A ty, rozumiem, kupisz pozostałe 885 sztuk po kilka dolców każda? :popcorn: Nie no, spoko, dolar tylko 3.50 cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
A co na deklu? Wielka żaba + literatura na około?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
A co na deklu? Wielka żaba + literatura na około?


Kijanka :P :D

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Michał napisał/a:
A co na deklu? Wielka żaba + literatura na około?


Zaiste znajdzie się logo żabki z tarczy. Powinno być wypukłe, dalej to już pikuś.

:popcorn:

Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
Maxia projekt zaiste jest gotowy.
Chciałbym tylko Maxiu, żebyś pokazał jakąś alternatywną czcionkę.

Damian, złożyłeś broń? Mam nadzieję, że pokażesz coś ciekawego jeszcze.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Maxia projekt zaiste jest gotowy.
Chciałbym tylko Maxiu, żebyś pokazał jakąś alternatywną czcionkę.



+100 i może takie indeksy jak u Erolka (gruba obwódka i luma w środku) :popcorn:

:
...co do lumy w środku indeksu, to w założeniu indeksy mają być szczotkowane, a szkoda by wtedy było wycinać je w środku i dawać lumę. Nie po to jest szczotka na płaszczyźnie, żeby jej nie pokazywać...

:
infectedcontrol napisał/a:
Michał napisał/a:
A co na deklu? Wielka żaba + literatura na około?


Kijanka :P :D


Plemnik :))

:
Maxio, nie słuchaj melepetów, Twoim indeksom nic nie brakuje ;)

:
Na razie przeszedłem cały spam, jeszcze z poprzedniego wątku. Jeden z kolegów zwrócił uwagę czy da radę się przełożyć render na rzeczywistość, Sylwek też o tym wspomniał że wychodzą mi całkiem udane rendery.

Tak się zastanawiam czy rzeczywiście nie stawiam poprzeczki za wysoko, sobie i przede wszystkim Gerlachom. Jak zaczynałem się bawić w 3D to moim celem było osiągnięcie maksymalnie podobnego poziomu taki jak możemy zobaczyć na profesjonalnych renderach Omegi, IWC czy innych wielkich. Oczywiście zrobienie tego w domu jest nie możliwe, ale cały czas dążę do najlepszych.

Pytanie, czy to ma sens w naszych warunkach, czy ewentualne zderzenie z rzeczywistością nie będzie zbyt bolesne?

Obecny renderek pokażę jeszcze w delikatnie zmienionej wersji, mam też bardziej militarną wersje, ale nie wiem czy czas pozwoli mi na skończenie jej hmmm

_
work in progress
:
Maxio napisał/a:
...co do lumy w środku indeksu, to w założeniu indeksy mają być szczotkowane, a szkoda by wtedy było wycinać je w środku i dawać lumę. Nie po to jest szczotka na płaszczyźnie, żeby jej nie pokazywać...


Dokladnie, szczota musi byc pifko

:
Maxio indeksy te które są, są super. Nie ruszałbym ich :)
Wywal tylko znaczniki z mosiężnej części bezela, bo jest tam za dużo wszystkiego. A najlepiej byłoby wrócić do wersji pierwszej bez wkładki.

:
Damian napisał/a:
Obecny renderek pokażę jeszcze w delikatnie zmienionej wersji, mam też bardziej militarną wersje, ale nie wiem czy czas pozwoli mi na skończenie jej hmmm

no spróbuj nie pokazać :popcorn: :twisted:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Z_bych napisał/a:
Maxio indeksy te które są, są super. Nie ruszałbym ich :)
Wywal tylko znaczniki z mosiężnej części bezela, bo jest tam za dużo wszystkiego. A najlepiej byłoby wrócić do wersji pierwszej bez wkładki.


+ pińcet

Fakt pierwotna wkładka była estetyczna i to wszystko było zgrane wizualnie.
Jest dużo zieleni na tarczy a bezel powinien zostać tylko w kolorze musiądza
Bezel w obecnej postaci ładny ale za dużo tu wszystkiego, inaczej już chyba nic więcej na niego by nie wlazło ;)

:popcorn:

Ostatnio zmieniony przez Volturi 2014-12-20, 13:15, w całości zmieniany 1 raz
Czas jest moim sprzymierzeńcem.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.