zegarmistrz w Szczecinie poszukiwany
Odpowiedz do tematu

: zegarmistrz w Szczecinie poszukiwany
Jak w temacie, pospadały mi wskazówki w kwarcu :(

pozdrawiam,
Abo
:
Tak "skomplikowaną" awarię to raczej każdy usunie ;-)
Sprawdź u chłopaków na Parkowej.

:
Kurde, a to Ty nie jesteś zegarmistrzem? Oj dawno my nie gadali :))

Pozdro!!!
:
Marcin, ja się od tygodnia zbieram żeby sobie połozyć lume na Amfibii co kupiłem :D
Ale się zbiorę! W sobotę. Albo niedzielę. Jakąś hmmm :D

:
To i tak szybki jesteś. Ja do szpindlaka od ponad pół roku się zbieram i nie mogę , bo głowa cały czas jedzie na rowerze! :)) Ktoś normalny napisałby - "Zezłomuj ten rower" , ale szkoda, buły z nóg opadną :))

Pozdro!!!
:
Może by mu koła odkręcić :))

:
Myślisz że na takim też nie pojadę? :))

Pozdro!!!
:
Dzięki, podjadę. Ja jestem "nowy" w temacie ;) Byłem kiedyś u takiego zegarmistrza co tylko paski i bateryjki wymieniał to się dopytuję ;)

pozdrawiam,
Abo
:
... a jak nie na Parkowej, to w LeClercu na Rostockiej jest punkt w którym grawerują/pieczątki robią/ZEGARMISTRZ. I wbrew pozorom, chłopak wie co jest pięć, mozna mu śmiało dać sprzęt do naprawy.

:
Ze swojej strony również mogę polecić zakład na Parkowej.
Rzetelni i z ciekawym poczuciem humoru - czasem trudno zachować powagę słuchając ich rozmów z klientami stojącymi przede mną w kolejce :))

:
majk napisał/a:
Ze swojej strony również mogę polecić zakład na Parkowej.
Rzetelni i z ciekawym poczuciem humoru - czasem trudno zachować powagę słuchając ich rozmów z klientami stojącymi przede mną w kolejce :))

ale że wała z nich ciągneli?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.