Nowe nabytki Vintage
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ano, fajna. Nieco zaniedbana ale fajna.

Antisocial and faceless...
:
Koszerna aż do przesady :)

G.

Maras68
[Usunięty]
:
w sumie to ciekawe za ile pójdzie taki stan i ten konkretny egzemplarz hmmm

:
Około 400-500$ powinna spokojnie osiągnąć, IMO.
Ale to FAA a nie RAF ;) .

Ostatnio zmieniony przez mw75 2014-11-14, 16:08, w całości zmieniany 1 raz
Antisocial and faceless...
:
Podobna do mojej, tylko tarcza nawet w lepszym stanie, bo moja to :( Wskazówka sekundowa w zastanawiającym kształcie - nie widziałem takiej w wojskowych. Ale wizualnie pasuje do reszty, więc może takie też były.. Gdyby cena nie przeskoczyła 200 funciaków możnaby stosunkowo tanim kosztem, po niewielkim odświeżeniu mieć fajnego klasyka. Ale stawiam raczej na minimum 300.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Dzisiaj miałem dzień sportu



jeszcze taki na okrasę

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Do tego ostatniego, to się musisz odwalić, jak Wielki Gatsby :))

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Ostatnio dostałem płaszcz Burberry to będę miał jak znalazł :)) Kto wie może będę mógł się gdzieś w okolicy Hiltona pokręcić hmmm

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Ostatni elegancki, rzeczywiście! Pasowałby mi do dresów :))

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
hrabia napisał/a:
Ostatni elegancki, rzeczywiście! Pasowałby mi do dresów :))

Ja to nawet złotego zęba mógłbym sobie wstawić :))

:
I buran znowu na bazarku był ... hurtownik jeden ;)
... wiadomo czego zazdroszczę najbardziej ... ale wszystkie fajne, nawet ten elegant ;) :)
pifko
plask ... jak zwykle anatomii brak ... się człowiek nie zna, to choć popatrzeć by chciał. ;) :)

:
Przyszła jakiś czas temu, ale zanim wróciła z naprawy znalazłem lepiej zachowany egzemplarz z tej specyfikacji. Zgodnie z nowymi wytycznymi pójdzie więc szybko w świat. Służbówka RAF z naprawianą porcelanową tarczą. Specyfikacja 6B/234, a więc "budżetowa" wersja 6B/159. Internet mówi, że w środku FHF 30 w wersji z centralną sekundą. Numer z dekla powtórzony na wewnętrznej stronie ucha. Koperta stalowa wykonana już na Wyspach.

Edit:
Poprawiłem we własnym zakresie (myślę, że nie jest gorzej) "4". Obecnie wygląda jak na nowym zdjęciu.




Ostatnio zmieniony przez Wintergreen 2014-11-29, 13:29, w całości zmieniany 2 razy
Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Ładny. Trochę razi tylko ta domalowana czwórka.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Wintergreen napisał/a:
Przyszła jakiś czas temu, ale zanim wróciła z naprawy znalazłem lepiej zachowany egzemplarz z tej specyfikacji. Zgodnie z nowymi wytycznymi pójdzie więc szybko w świat. (...)


IMO właśnie ten "zasłużony" stan dodaje smaczku.

Gbq.

Maras68
[Usunięty]
:
Jaca ma rację :!:

Wintergreen napisał/a:
Zgodnie z nowymi wytycznymi pójdzie więc szybko w świat.


.....zaraz tam świat, zacznij od bazarku naszego ;) ....

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-11-27, 15:22, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.