Orient - różne takie, ładne i brzydkie cz 2
Odpowiedz do tematu

:
Mnie rażą śrubki

:
Przez litość nie wspomniałem o nich.

:
Patelnia - z szafirem, pełną stalową bransą i przeszklonym deklem...tylko nawtykali cyrkonii na tarczę facepalm







Musiałbym mieć duuuuże samozaparcie i rezerwy gotówki żeby kupić dwie i przekładać tarczę :D :)) Ale kuwa... no patelnia za mną chodzi. :głową w mur:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Bo za te pieniądze to genialny zegar jest - ja swoją przez Ciebie kupiłem pifko

:
Iks napisał/a:
Patelnia - z szafirem, pełną stalową bransą i przeszklonym deklem...tylko nawtykali cyrkonii na tarczę facepalm

Obrazek

[url=http://img03.taobaocdn.com/bao/uploaded/i3/127974831/T2xfppXb8bXXXXXXXX_!!127974831.jpg]Obrazek[/url]

[url=http://img01.taobaocdn.com/bao/uploaded/i1/127974831/T2nLxpXjFaXXXXXXXX_!!127974831.jpg]Obrazek[/url]

Musiałbym mieć duuuuże samozaparcie i rezerwy gotówki żeby kupić dwie i przekładać tarczę :D :)) Ale kuwa... no patelnia za mną chodzi. :głową w mur:





Łukasz ty ostatnio lubisz tak złoto , diamety , cyrkonie , :złośliwiec: :złośliwiec: :złośliwiec:

:
Diamentów i cyrkonii jeszcze nie :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Tylko po cholerę pokazywać taki paskudny mechanizm facepalm

:
Są pierwsze zdjęcia nowej limitki.







Kupi ktoś nerkę? Kamienie gratis daję.

:
Mucha nie siada ;)

:
Ładniutki :oops:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
:głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Super jest :głową w mur:

:
Iks napisał/a:
:głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:


Mam tak samo :głową w mur:

:
Brałbym jak rdza Opla :shock:

:
Łącze się z wami w bólu.
:(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.