Szalone lata 70-te
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki, jest OK. BTW na to liczyłem - dziwność nad dziwnościami: nie dość, że japoński pociotek Langego, to jeszcze nogami w XIX stuleciu:



W sumie rzecz wysoce nietrywialna (jakoś żadne inne określenie mi tu nie pasi) :)

Gbou.

[ Dodano: 2014-11-13, 00:44 ]
PS; fotka z http://seikoholics.yuku.c...Branded-Watches

:
hrabia, Na mój gust świetny jest, szczególnie pasuje mi zestaw kolorów ... a koperta, wiadomo ... odlotowa. cool
W porównaniu z innymi japońcami u nas rzadko się trafiają ... trzeba się zacząć przyglądać dokładniej.
Dotychczas zapadły mi w pamięć właśnie specyficznym wzornictwem, które - nawet przy mojej sympatii dla takiego stylu - stanowiło zazwyczaj nielada wyzwanie. Trochę ja Rado.

A na dodatek jeszcze ... "rzecz wysoce nietrywialna" ;) :))

pifko

:
pifko

Tak, tak kotwica nietypowa, muszę przyznać, choć niedokształcony jestem i się nie znam...
Żeby było zabawniej, to ja to kupiłem myśląc, że w środku siedzi kaliber od Seiko ;)

Co do stylówy zaś, to ja takie wynalazki kocham. Od wczoraj nie zszedł mi z ręki.
Z tymi Ricohami jest o tyle dobrze, że się ludzie o nie nie biją. Ten mój za pierwszym razem nie poszedł, a za drugim tylko ja byłem chętny.

Ostatnio zmieniony przez hrabia 2014-11-13, 11:24, w całości zmieniany 1 raz
'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
"9" sobie oglądam :)
nono nono ... jeszcze mi tylko japońców brakuje :głową w mur:
hmmm ... no, a może by tak choć małą reprezentację. :D

:
Przestań jęczeć. Wykopuj te dolary z siennika i plajtuj jak mężczyzna :))

G.

:
Jacek. napisał/a:
Przestań jęczeć. Wykopuj te dolary z siennika i plajtuj jak mężczyzna :))

G.


Plajtuj to moje drugie imię. :D

:
Woj_Woj napisał/a:
"9" sobie oglądam :)
nono nono ... jeszcze mi tylko japońców brakuje :głową w mur:
hmmm ... no, a może by tak choć małą reprezentację. :D

ale tą co jest za 130 dziewiątkę? jakiś niespójny ten zegarek jest jak na mój gust, ale stan chyba przyzwoity. chyba, bo te zdjęcia marne. niemniej to chyba też co najmniej drugie wystawienie.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Może komuś wpadnie w oko http://allegro.pl/zegarek...4798095373.html

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
hrabia napisał/a:
ale tą co jest za 130 dziewiątkę? jakiś niespójny ten zegarek jest jak na mój gust, ale stan chyba przyzwoity. chyba, bo te zdjęcia marne. niemniej to chyba też co najmniej drugie wystawienie.


Nie wiem co z tą kopertą ... czy ona z natury taka wyoblona, czy tak bardzo wypolerowana :)
... a w ogóle, jak na Ricoha, to grzeczny jakiś taki ;) :D

buran napisał/a:
Może komuś wpadnie w oko http://allegro.pl/zegarek...4798095373.html


Wpadł, wpadł ... i oślepił. cool

:
W tym moim też jest dość mocno wyoblona... Ale tego z Alle bym odpuścił, bo właśnie jest taki grzeczny, no i jakoś mi tarcza nie gra z kopertą...
Natomiast Citek zabawny, ale nie za ten pieniądz...

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Monstrancyja :D

Gbdorff.

Maras68
[Usunięty]
:
ten Citek odpada, taki dla Goldboyów raczej :złośliwiec:

:
Maras68 napisał/a:
ten Citek odpada, taki dla Goldboyów raczej :złośliwiec:

Te radopodobne widywałem w ładniejszych (mniej odpustowych) wersjach.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
hrabia napisał/a:
W tym moim też jest dość mocno wyoblona... Ale tego z Alle bym odpuścił, bo właśnie jest taki grzeczny, no i jakoś mi tarcza nie gra z kopertą...


Poczekam sobie na większego dziwoląga ... odjazdowe telewizory Ricoha znalazłem w sieci. :)

:
Telewizory fajne robili, to prawda. Mało tego na rodzimym rynku, w porównaniu do Seiko czy Citka, niestety (a może i stety).

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.