Mocne wymagania
Odpowiedz do tematu

:
Z_bych napisał/a:
Oceanus jako kompromis :D [url=http://emotikona.pl/...slo.gif]Obrazek[/url]

I to jeszcze taki. Byłby idealny gdyby był "normalny" ;) a nie czarny.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Z_bych napisał/a:
Oceanus jako kompromis :D


...trzeba mieć fantazje i pieniądze... na taki kompromis cool

Niestety służby się upomniały o swoje, ale na żywo zegarek bajka! :))

Jarek
:
jarx napisał/a:


Niestety służby się upomniały o swoje, ale na żywo zegarek bajka! :))


Bez fot się nie liczy :P


Trzeba było przed zamówieniem popytać co bym rozejrzał się za jakąś promocją ;)
Ostatnio za Ockami się nie rozglądam...żadnego nawet nie mam, ale tematem jestem żywo zainteresowany bo od Ocka zaczęła się moja przygoda z zegarkami cool

World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
Bez fot się nie liczy :P


Proszzz.... Chciałem Wam tego oszczędzić, ale sami chcieliście... Patrzcie i płaczcie :popcorn:







i na dobitke plask nadgarstkowe:


cool

Jarek
:
Czy ja wiem... hmmm
Tyle kasy za kasioka?

A to czarne na kopercie się pewnie zaraz zetrze...

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2014-10-15, 21:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Z_bych napisał/a:
Tyle kasy za kasioka?

A to czarne na kopercie się pewnie zaraz zetrze...

Gdzieś już to czytałem hmmm

:facepalm: wiem, na innym forum :)) gdzie zwykle doradzają "kupPanOposabędzieszzadowolony" :D

:
No ale sam powiedz, nie mam racji? Nawet dnia tygodnia nie pokazuje. A nie, pokazuje, ale jakoś tak... na niebiesko hmmm

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2014-10-15, 22:08, w całości zmieniany 1 raz
:
Z_bych napisał/a:
...A to czarne na kopercie się pewnie zaraz zetrze...

+milion. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Prędzej Wam się coś zetrze jak ta powłoka :D

:
I taaam... Papierek, pilniczek diamentowy i będzie widać plasticzek. Bo on z plastiku jest, taki lekki ;)

:
Zazdrośnikom proponuje zrobić szybko zdjęcie czubka własnej głowy. Z rok wrzucę fote Ocka i porównamy ile się komu wytarło :złośliwiec:

Czerpanie satysfakcji z zazdrosnych komentarzy kumotrów - bezcenne :P

Jarek
:
jarx napisał/a:
Zazdrośnikom proponuje zrobić szybko zdjęcie czubka własnej głowy. Z rok wrzucę fote Ocka i porównamy ile się komu wytarło :złośliwiec: ...

Ty będziesz go trzymał w szafeczce, zakrytego szmatką. A nas kobiety będą głaskać po głowie. To nie dziwne, że u nas się wytrze a u Ciebie nie. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Ty będziesz go trzymał w szafeczce, zakrytego szmatką.


Szanowny Kolego, to jest EDC zegarek i nawet ENC (Every Night Carry). Na ręce 24/7. Dlatego Kolega szukał z jakimś światłem, co się ostatecznie nie udało...

Poprzednik utrzymał się na nadgarstku 10 lat. Full szacun dla ludzi, którzy tak potrafią hmmm

Jarek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.