Czy ktoś ma pomysła co to za kajdan?
Odpowiedz do tematu

: Czy ktoś ma pomysła co to za kajdan?
Szybkie pytanie o bransoletę. Pełne ogniwa, solidny, ciężki, srebrny mat, zapięcie motylkowe. To na zdjęciach to 20mm. Kupiłem to ze 3-4 lata temu na Kizi chyba. Ostatnio łazi za mną takie coś ale 22mm. Ma ktoś pomysła co to za kajdan i gdzie można wejść w posiadanie takowego?




Ostatnio zmieniony przez Tomir 2014-10-04, 19:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Wyglada bardzo podobnie jak bransolety z oferty Gerlacha hmmm

:
Gerlachowe znam i jak nie znajdę to pewnie kupię, ale zależy mi na takim konkretnie zapięciu (żeby je jak najmniej było widać) :(

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2014-10-04, 19:40, w całości zmieniany 1 raz
:
To moze taka od Bandfever z Ebaya ;)
:arrow: http://www.ebay.com/itm/2...=item486fe46c5b

Ostatnio zmieniony przez Machu 2014-10-04, 20:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomir, daj sobie od razu spokój z tym.
Jedyna regulacja to zdjecie ogniw - widzisz?
W naszej - ale mamy tylko 22 mm - na klamerce możesz sobie prawie 1cm doregulować co 3 mm.
A tu masz figę z makiem.
Odpuść.
Jak chcesz to ci taki typ bransolety podeślę żebyś sobie zobaczył jak to się wujowo pasuje.

:
Tomir - takie coś znalazłem w ten deseń :idea: :idea: :

http://www.watch-band-cen...m=1&spnameonly=

Szukaj w guglarce pod: hidden butterfly clasp bracelet

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
ALAMO, No w sumie racja. Na tej 20mm, którą mam trza żonglować ogniwkami. Choć jak jest założona cały czas na jednym zegarku to nie robi problemu. Gorzej jak się zmienia czasami. A ja w sumie zmieniam hmmm

[ Dodano: 2014-10-04, 19:21 ]
Fazi, Machu, jakby one nie miały tych wystających przycisków... Wiem, wiem, maruda jestem :)) Ale poszukamy tych hiddenów

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2014-10-04, 20:21, w całości zmieniany 2 razy
:
Przeoczyłeś pewnie post powyżej Twojego :D :D .
.
.
.
...A jednak nie pifko pifko

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-10-04, 20:22, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
W pierwszej chwili myślałem, że wpis dotyczy tych z przyciskami, ale faktycznie te hiddeny to hiddeny są.

:
Tomir, nie idź tą drogą.
Miałem taką w Alphie Pointer Date.
Porażka na całej linii - bardzo niewygodna do zapinania, a odpinanie, to już mordęga.
Szczególnie, jak mi lekko ręka wieczorem "spuchła".

:
ALAMO, +100,
skracałem ostatnio bransoletę tego typu w baterjowym Longinesie dla znajomej niewiasty. Tragedia. Albo "za ciasno" albo spada za nadgarstek...

Antisocial and faceless...
:
Santino napisał/a:
Tomir, nie idź tą drogą.
Miałem taką w Alphie Pointer Date.
Porażka na całej linii - bardzo niewygodna do zapinania, a odpinanie, to już mordęga.
Szczególnie, jak mi lekko ręka wieczorem "spuchła".


No właśnie mam taką 20mm i bardzo ją lubię. Jedyny minus, który zauważyłem to to o czym pisał Alamo i mw75 - bardzo trudno się ją dopasowuje :( Nie do wszystkich zegarków da się ją przypasować idealnie :( I albo jest minimalnie przyciasna, albo lata. Wszystko zależy na jakim zegarku jest.
Tak więc to ukryte zapięcie z jednej strony bardzo kusi, bo wygląda świetnie, z drugiej faktycznie jest niepraktyczne :(

Summa summarum - bez przymiarki z konkretnym zegarkiem to faktycznie to takie kupowanie kota w worku i chyba sobie odpuszczę to zapięcie.

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2014-10-05, 08:13, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.