Wakacyjna Raketa
Odpowiedz do tematu

: Wakacyjna Raketa
Wakacje w toku, a wakacje to czas zmian :P Tak więć

...Tarcza i koronka od tego:



...Koperta o tego:



...Nowy paseczek:



...do tego czarna klamerka w prezencie od Dolińskiego, trochę polerki i liftingu... OTO WAKACYJNA RAKIETA BLACK-O-BLUE MOTION ;) (od razu z góry przepraszam za zdjęcia - naprawdę, lepszych zrobnić nie potrafię :( )










Wzorem kilku innych Kumotrów wypisałbym tutaj marki i modele swoich zegarków, ale obawiam się że mogłoby zabraknąć miejsca :D
:
choć kolorek mi nie leży to prawdę powiedziawszy wygląda lepiej niż obie dawczynie :)

:
...co do zdjęć, to wygląda ten szum jakby za duże ISO było




...a zegarek kompletnie nie moja bajka, ale jestem podobnego zdania co kadarius

:
Gdyby pasek był mniej oczojeb..... to może bym skomentował :cool: a teraz widzę tylko pasek :razz:

Ostatnio zmieniony przez wahin 2010-07-16, 21:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Jestem takiego samego zdania...kolor wg. mnie jest tragiczny..chyba, że atakujesz jutro do stolicy na paradę to będzie jak znalazł : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
ta rakietka nadaje się na zegarek wakacyjny ma przecież order słoneczny na tarczy :)

:
hotwax napisał/a:
ta rakietka nadaje się na zegarek wakacyjny ma przecież order słoneczny na tarczy :)


Nie widzę nic, bo pasek wali po oczach i wiedzę tylko błękit :P

:
Pasek do kosza...albo na imprezę :mrgreen:

:
To dosyć odważna kompozycja

:
Bo to kompozycja Swissa... :razz: :lol: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
A ja tam Ojca Dyrechtóra będę bronił, bo napisał przeca, że to wakacyjna kompozycja, tak? A w wakacje różne rzeczy się dzieją, tak...? :mrgreen: :mrgreen:

:
To już mu współczujmy tych różnych rzeczy, które mu się mogą przytrafić za sprawą tego błękitka :razz: :mrgreen:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Dobra,to może parę słow wyjaśnienia:

1. Mam dziewczynę, jestem z nią już dosyć długo i bardzo ją kocham :D To tak na wstępie, jakby ktoś w to wątpił :D

2. Nie planowałem tworzenia tego moda, jednakże gdy przyszedł do mnie model z czarną tarczą w tejże czarnej kopercie nie wiedzieć czemu zegarek się zatrzymywał. Dopiero w momencie gdy przełożyłem cały werk z tarczą do koperty po Poljocie wszystkozaczęło być cacy, no ale została czarna koperta i trzeba było jakoś to wykorzystać.

3. Koperta w której pierwtonie znajdowała się owa błękitna tarcza wraz z werkiem była jak widać na zdjęciu w ciemnoniebieskiej kopercie wykonanej z... plastiku... no i co tu dużo mówić, była brzydka i połamana, także wydaje mi się iż z tych dwóch dawców model finalny prezentuje się najlepiej

4. Pasek jak to pasek, ciemnawoniebieski (na fotach tego nie widać - sorry, nie umiem lepiej :P ) ale mimo wszystko cały zegarek z tym paskiem bardzo dobrze pasuje do granatowego polo, ponadto jestem przekonany że tak jak w przypadku kilku innych moich zegarków, na najblizszym spocie z całą pewnością znajdzie wśród Was kilku fanów (ta jak to było w przypadku chociażby Szerszenia :P )

Wzorem kilku innych Kumotrów wypisałbym tutaj marki i modele swoich zegarków, ale obawiam się że mogłoby zabraknąć miejsca :D
:
Wogóle się Swiss nie przejmuj tymi melepetami :P - ja mam taki pasiorek przy Zimie "Frank sinatra" :lol: - i wygląda czad!

:
Głowa do góry Swiss , to tobie ma się podobać .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.