Jaką bransoletę do Monstera
Odpowiedz do tematu

:
Tomek napisał/a:
No i tym sposobem stałeś się współodpowiedzialny za obecny stan laptopa ...
Ale że mua ? :shock:

Gumy Bonetto mają zapach wanilii a to praktycznie jedyny producent pasków do zegarków z gumy naturalnej (robi m. in. dla Isofrane ale też dla Gerlacha :twisted: ). Niby jest jeszcze Hirsch, ale ceny ich gum, podobnie jak Isofrane, pochodzą z sufitu .. :twisted:



No proszę, jakie niewiniątko udaje :złośliwiec:
Wystrzeliłeś z tą wanilią tak znienacka, oraz w takiej formie, że do teraz nie mogę opanować śmiechu :))

Miałem swojego czasu Zodiaca z serii "Special Ops". Tam również guma intensywnie pachniała wanillią. Przynajmniej miałem takie wrażenie, że jest to guma.



Tomek napisał/a:
Koniecznie pstryknij fotkę, jak tylko przywdziejesz go do Monstera.
No nie da się, bo to niebieski 24mm :złośliwiec:


No tak .. Ze wstydem przyznaję, że umknął mi ten fakt między linijkami .. Nie oznacza to jednak tego, że nie czytałem uważnie tego co napisałeś .. Chyba problemy z koncentracją :oops:


Tomek napisał/a:
Myślisz, że styknie do Monstera ? Wydaje się całkiem ok ...
Elix, pytanie zasadnicze, albo mi coś umknęło hmmm - do jakiego Monstera ? Czarny, orange, Tampax/Dracula ? hmmm


Hmm ... Generalnie myślałem o Twojej wersji kolorystycznej :))
Zaznaczyłem jednak, że są różne wariacje kolorystyczne. Chodziło mi ogólnie czy taki rodzaj faktury pasuje do Monsterów ..


Machu napisał/a:
Elix, z drugiej strony sporo kumotrów silikony nosi i specjalnie nie narzeka ;)
Plusem tych pasków jest (zazwyczaj) niska cena- mozna kupić już za ok. 20zł i samemu sie przekonać, czy będzie odpowiadał ;)


Masz całkowitą rację Machu. Najlepiej przekonać się na własnej skórze. Szkoda jednak, że ta melepeta parę postów wyżej, skutecznie mnie do nich uprzedziła :twisted:


Jeśli chodzi o paski do zegarków, to jestem tradycjonalistą. Lubię paski ze skóry naturalnej. Imho, im bardziej klasyczne, tym lepiej. Aczkolwiek obcując z Wami, zaczynam czynić wyjątki od reguły :oops:
Dużą część zegarków mam również przyodzianych w kajdany. Czasami lubię czuć, że coś mam na ręce. Przy Diver'ach do tej pory nie miałem problemu. Albo miał bransoletę, albo wystarczała klasyczna oryginalna guma.
Niestety przy Monsterze sprawa wymknęła się spod kontroli. Ponieważ bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się krój oryginalnej gumy, doznałem paskowego ADHD. Im więcej pasków oglądam, tym jest gorzej.
Do tego Monstera traktuję jako zegarek typowo wakacyjny, więc dopuszczam kompletny free style w jego ubiorze. I pomyśleć, że byłem konserwatystą w tych tematach .. :facepalm:


Do tego za jakiś czas, dojdzie do mnie Orient M-Force. Też na gumie. Zaczynam się wobec tego już teraz zastanawiać, w co go przyodzieję :shock:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
Chodziło mi ogólnie czy taki rodzaj faktury pasuje do Monsterów ..

Jeśli o mnie chodzi, wolałbym cały czerwony a raczej burgundowy ..

Coś w tym kolorze, niezwężany



Elix napisał/a:
Do tego za jakiś czas, dojdzie do mnie Orient M-Force. Też na gumie. Zaczynam się wobec tego już teraz zastanawiać, w co go przyodzieję :shock:

M-Force ma 23mm w uszach i tu się zacznie problem .. :twisted: Chyba, że będziesz wpychał 24mm, niby się da ale wygląda to takse, przy grubszych gumach czy paskach ..

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-06-13, 17:34, w całości zmieniany 1 raz
:
Elix, guma w M-force jest bardzo ok :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tomek napisał/a:
Elix napisał/a:
Chodziło mi ogólnie czy taki rodzaj faktury pasuje do Monsterów ..

Jeśli o mnie chodzi, wolałbym cały czerwony a raczej burgundowy ..

Coś w tym kolorze, niezwężany

Obrazek


Prosto i klasycznie. Czyli tak jak lubię. Obawiam się jednak, że tak szybko nie pójdzie zlokalizować wybranego przez Ciebie koloru.
Przewertowałem naprawdę sporo sklepów, tudzież wątków na temat osprzętu do Monstera na różnych forach. Nigdzie nie spotkałem choćby zbliżonego odcienia ..



Tomek napisał/a:
Do tego za jakiś czas, dojdzie do mnie Orient M-Force. Też na gumie. Zaczynam się wobec tego już teraz zastanawiać, w co go przyodzieję :shock:
M-Force ma 23mm w uszach i tu się zacznie problem .. :twisted: Chyba, że będziesz wpychał 24mm, niby się da ale wygląda to takse, przy grubszych gumach czy paskach ..



I tu pojawia się nuta uspokojenia ..

kornel91 napisał/a:
Elix, guma w M-force jest bardzo ok :)


Może wcale ten zabieg nie będzie konieczny, tak jak napisał kornel :)




Swoją drogą mam już wstępny target, jeśli chodzi o strapy :))




Jeśli choroba paskowa będzie postępowała, to zmuszony będę sprzedać Monstera. To niebezpieczne dla zdrowia psychicznego pacjenta, czyli mua :twisted:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
Nigdzie nie spotkałem choćby zbliżonego odcienia ..

Ano niestety ..
Elix napisał/a:
Jeśli choroba paskowa będzie postępowała, to zmuszony będę sprzedać Monstera. To niebezpieczne dla zdrowia psychicznego pacjenta, czyli mua :twisted:

Oj tam, oj tam :))

:
Choroba paskowa istnieje :)



Jeden odszedł a dwa mi doszły :))

A to przez Tomka zawsze ma tyle pasków :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Szczerze zazdroszczę takiej gromadki. W tym przypadku należy uznać, że choroba nie wymaga leczenia ;)
Muszę przyznać, że odpowiednio dobrane paski czy też bransolety, jeszcze bardziej podkreślają charakter danego zegarka.
Swoją drogą, Spinner wykonał kawał dobrej roboty. Kapitalnie prezentuje się ten kremowy pasior :shock:

Co do Tomka masz rację. Niespokojny duch, który prątkuje i zaraża :twisted:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
............granatowe Nato ładnie komponuje się z pomarańczą (zdjęcie z netu) ;)

i jeszcze szary (ciemny, jasny)
Pozdrawiam

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Co do niebieskiego, to powiem szczerze, że nie przypadł mi do gustu. Nie lubię tego koloru, choć sam nie wiem dlaczego.
Natomiast szary, z gęstym splotem jak najbardziej. Może być jednolity, bądź też w kompilacji z pomarańczowym.

Ogromne wrażenie zrobiła za to na mnie ta zielona tarcza. Wygląda obłędnie :shock:
Ten kolor to dopiero daje możliwości doboru atrakcyjnych pasków ...

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Moim zdaniem Monster tylko na kajdanie , mój nosi się tak :


:
blacha, zakup kajdana to sprawa priorytetowa. Inne paski, to efekt uboczny założonego tematu :twisted:

Jeśli mogę spytać, co to za model bransolety ? Pogubiłem się już przy tym natłoku ... :oops:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
to jest ta o której pisał bofff yobokies hammer

:
Dzięki blacha. Faktycznie, masz rację. To, że się już pogubiłem w temacie, stało się faktem :oops:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.