Jaką bransoletę do Monstera
Odpowiedz do tematu

:
Niestety, jest zdecydowanie za krótki jak na mój nadgarstek. Pisałem parę postów wyżej, że mam nieco kosmatą rękę. Grubo ponad 22 cm w nadgarstku ;)

Muszę jednak przyznać, że sam mesh dodaje również mocno charakteru Monsterowi ... Kompromisem byłoby nabyć je wszystkie :))

Ostatnio zmieniony przez Elix 2014-06-13, 00:03, w całości zmieniany 1 raz
"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
nabyć je wszystkie

pifko :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Elix, to nie byłą propozycja sprzedaży pifko Chciałem tylko pokazać, o jaki konkretnie chodzi.

:
Ech, no wiem przecież ... Droczę się tylko :twisted:


Po północy tak mam ... Hormony szczęścia się gwałtownie uwalniają, i powodują, że człowieka się głupoty trzymają :))




[ Dodano: 2014-06-13, 00:11 ]
goTomek napisał/a:
Elix napisał/a:
nabyć je wszystkie

pifko :))



Jak nie, jak tak :twisted:



pifko

Ostatnio zmieniony przez Elix 2014-06-13, 00:11, w całości zmieniany 1 raz
"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
Czy występują mocne różnice w odcieniach kolorystycznych pomiędzy kopertą (oczywiście w miejscach szczotkowanych), a kajdanem ?

Nie, są praktycznie niezauważalne ..
Elix napisał/a:
Jeśli chodzi o nato, to też mam w planach zakup. Zastanawiam się tylko nad szerokością. Lepiej kupić spasowany na 20 mm, czy też nad wymiar 22mm ?

Brałbym 20mm, nie wygląda to źle.
Elix napisał/a:
Brałem również pod uwagę zakup stosownej gumy, ale pod warunkiem, że cała będzie miała w szerokości rozmiar 20 mm.

Zakładałem do niego Materaca i Bonetto mod. 317

http://www.ebay.com/itm/N...=item1c1bfa1505



Na obu wygląda dobrze, ale chcę go bardziej "rozweselić", stąd pomysł na czerwoną gumę. Ale ma to być guma, nie silikon. Tylko nie mogę znaleźć .. :głową w mur:


:
Muszę przyznać, że są bardzo fajne. Mnie osobiście podoba się ten z pomarańczowym przeszyciem :




Do tego cena jest przyziemna ...



Bonetto jest również bardzo ciekawy. W obu paskach podoba mi się to, że są na całej długości równej szerokości, bez zbędnego zwężenia.
Swoją drogą, nie mogę się pogodzić z tym, że Monster ma tylko marne 20 mm w uszach ...


Z ciekawości spytam Tomku, dlaczego koniecznie chcesz nabyć gumę ? Co dyskredytuje w Twoich oczach silikony ? Nie mam żadnego w kolekcji, więc chętnie poznam Twoją opinię.


Wracając do nato, to upatrzyłem sobie takie coś :











Z bardziej tradycyjnych odszukałem coś takiego :





Reasumując wszystko, przyda się wdzianko na każdą okazję ... Tylko skąd na to brać :evil:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
dlaczego koniecznie chcesz nabyć gumę ? Co dyskredytuje w Twoich oczach silikony ?

Lubię zapach wanilii :))

Silikony są IMHO zbyt miękkie i zbierają kurz lepiej od odkurzacza. Czarne po jednodniowym noszeniu już nie są czarne tylko szare, całe w paproszkach. Wbrew pozorom, ze względu na swoją lepkość przy wyższej temperaturze (przy większych upałach kleją się do ręki), wcale nie dają się tak łatwo odczyścić. A do tego szybciej tracą kolor ..

Alternatywą dla gumy nat. jest niby poliuretan, np taki :arrow: http://www.ebay.com/itm/2...=item20d927b4fc



Ale nie ma ich w rozmiarze 20 lub 22mm, do tego są przeważnie zwężane o 2mm i dosyć cienkie na końcach (6.0mm(Lugs end) / 2.0mm (Buckle end)) :głową w mur:

Ideałem byłoby nieco ciemniejsze Bonetto 317 niż to pokazane przeze mnie na zdjęciu gum Hexy (to obrandowane Bonetto)

Ale niedawno zaryzykowałem i kupiłem takie Horido :arrow: http://allegro.pl/pasek-k...4289331061.html od tego sprzedawcy. Miało być czerwone 22mm (do Dziecka Tuńczyka) ale zadzwonił do mnie sprzedawca i powiedział, że kolor czerwony na zdjęciu nieco przekłamany, one są takie troszkę jasnokoralowe :shock: (kufa, co to za kolor hmmm :shock: ), przeprosiłem Pana na momencik i po wygooglowaniu sobie koloru poprosiłem o wymianę na niebieski w rozm. 24mm. I są całkiem niezłe, na zegarek jeszcze nie trafiła, ale to silikon z domieszką kauczuku i już tak kurzu nie zbiera ..


:
No właśnie myślałem o takiej gumie do X-winda hmmm

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tomek napisał/a:
Elix napisał/a:
dlaczego koniecznie chcesz nabyć gumę ? Co dyskredytuje w Twoich oczach silikony ?

Lubię zapach wanilii :))



No i tym sposobem stałeś się współodpowiedzialny za obecny stan laptopa ...
Ze śmiechu parsknąłem kawą na klawiaturę ... Jak przestanie działać, będę dochodził swoich praw :twisted:



Co do silikonów, to rzeczywiście kiepska sprawa. Będę wobec tego unikał ich jak ognia.

Natomiast, jeśli te paski poliuretanowe są tak dobra jakościowo jak oryginalna guma od Monstera, to również chętnie zakupię.

Osobiście pasek oryginalny od Monstera jakościowo mi odpowiada i nie szukał bym odpowiednika gdyby ..
No właśnie .. Gdyby nie jego osobliwy kształt .. Nie podoba mi się efekt zwężenia ..

Z drugiej strony mam duże obawy czy guma, lub też pasek poliuretanowy, nie będą powodowały nadmiernej potliwości.
Specyficzna budowa oryginalnej gumy Monstera, skutecznie eliminuje ten problem ..


Niestety odnośnie paska Horido wiele nie mogę powiedzieć. Allegro ma przerwę techniczną i nie działa link ...
Jednak na zdjęciu poglądowym, które wrzuciłeś jest całkiem całkiem. Koniecznie pstryknij fotkę, jak tylko przywdziejesz go do Monstera.
Swoją drogą coś czuję, że ten kolor koralowy mógłby zrobić niezły show na Monsterze :))


Przeglądając modele pasków silikonowych z domieszką kauczuku o których istnieniu też dowiedziałem się od Ciebie, natknąłem się na coś takiego :




Są różne wariacje kolorystyczne. Myślisz, że styknie do Monstera ? Wydaje się całkiem ok ...

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Tomek dobrze pisze- silikony zbierają kurz masakrycznie, raz miałem czarny i nigdy więcej ;) Żółte, pomarańczowe- ok, na czerwonym da sie znieść, ale nic ciemniejszego...

:
kornel91 napisał/a:
No właśnie myślałem o takiej gumie do X-winda hmmm




Eeeee ... Guma do X- winda ? Trąca mi tu profanacją :twisted:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix, trudno może sprofanuję :twisted: :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Machu napisał/a:
Tomek dobrze pisze- silikony zbierają kurz masakrycznie, raz miałem czarny i nigdy więcej ;) Żółte, pomarańczowe- ok, na czerwonym da sie znieść, ale nic ciemniejszego...



Myślę, że silikony ewidentnie odpuszczę. Co prawda niektóre wyglądają naprawdę godnie, ale nie będę ryzykował :)

[ Dodano: 2014-06-13, 15:07 ]
kornel91 napisał/a:
Elix, trudno może sprofanuję :twisted: :złośliwiec:



Nie kcem Cie znać Profanie przebrzydły :twisted:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
No i tym sposobem stałeś się współodpowiedzialny za obecny stan laptopa ...

Ale że mua ? :shock:

Gumy Bonetto mają zapach wanilii a to praktycznie jedyny producent pasków do zegarków z gumy naturalnej (robi m. in. dla Isofrane ale też dla Gerlacha :twisted: ). Niby jest jeszcze Hirsch, ale ceny ich gum, podobnie jak Isofrane, pochodzą z sufitu .. :twisted:
Elix napisał/a:
Koniecznie pstryknij fotkę, jak tylko przywdziejesz go do Monstera.

No nie da się, bo to niebieski 24mm :złośliwiec:
Elix napisał/a:
Myślisz, że styknie do Monstera ? Wydaje się całkiem ok ...

Elix, pytanie zasadnicze, albo mi coś umknęło hmmm - do jakiego Monstera ? Czarny, orange, Tampax/Dracula ? hmmm

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-06-13, 15:19, w całości zmieniany 1 raz
:
Elix, z drugiej strony sporo kumotrów silikony nosi i specjalnie nie narzeka ;)
Plusem tych pasków jest (zazwyczaj) niska cena- mozna kupić już za ok. 20zł i samemu sie przekonać, czy będzie odpowiadał ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.