Poszukiwany sensowny sklep w którym można kupić paski rios.
Odpowiedz do tematu

: Poszukiwany sensowny sklep w którym można kupić paski rios.
Jak w temacie szukam sprawdzonego sklepu z paskami rios. Paski-bransoletki.pl odpada bo nie mają granatowego aligatora na stanie (właśnie dostałem z powrotem kasę), widzę sprzedawce na ebay (bob_watch_bands) ale u niego 35$ plus 5 za przesyłkę. Drogawo lekko, dlatego pytam czy ktoś nie zna jeszcze jakiegoś źródła riosów, konkretnie szukam granatowego z białym szyciem 22mm i grubość przy kopercie 6mm.

:
carpetmonster, nie patrz na ceny Riosów w paski-bransoletki.pl, to tak, jak z cenami Bonetto u nas i zagranicą ..

O ten chodzi?



Linka :arrow: http://www.ebay.com/itm/R...=item417de96108

To sprzedawca Riosów z Litwy, ma dobre ceny, jak popatrzeć na ceny zatokowe ofc .. Jak czegoś nie ma - trzeba do niego pisać, sprowadzi ..

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-05-19, 14:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Dokładnie o ten pasek. Też własnie po napisaniu już tematu trafiłem na tego sprzedawcę ale zastanawia mnie jedna rzecz. Paski rios u droższych sprzedawców mają obok napisu rios1931 dodane "art manuel" (czyli jakiś tam fajniejszy rodzaj szycia) a na dole Aligator grain on calf (czy jakoś tak). Tutaj jest samo rios1931 i "louisiana crocodile calf". Zastanawiam się co oznacza ta różnica w oznaczeniach. Ktoś sprzedaje starsze paski które sobie trochę poleżały (kiedyś trafiłem na takie wyschnięte morellato i była tragedia) czy to jest inny model choć kolor i grubość się zgadza? A może producent oznacza sobie jak chce?

:
carpetmonster napisał/a:
A może producent oznacza sobie jak chce?

Nie mam pojęcia, ale sprzedawca sprawdzony, mam od niego dwa paski i nie widzę różnicy pomiędzy tymi z Polski a tymi z Litwy ..

Btw wiesz o tym, że pasek zwęża się z 22mm do 18-u?

A ten Twój, za który zwrócili Ci kasę, jest cały czas dostępny :arrow: http://www.paski-bransole...ans-id-616.html

Nie ma za to tego, :arrow: http://www.paski-bransole...alf-id-752.html

A ten się zwęża z 22mm do 20-u ..


:
Wiem że na stronie jest dostępny ale fizycznie go nie ma i w paczce od producenta też nie przyszedł do sprzedawcy więc wybrałem zwrot kasy. Myślałem o tym płaskim ale znalazłem w necie inne zdjęcia i jednak różnica w wyglądzie jest spora, ten grubszy dzięki wybrzuszeniu jest sporo ładniejszy i wydaję mi się że będzie lepiej wyglądał niż cienki przy parniaku. Co do zwężenia ten smok dodawany z parnisem też chyba ma 22-18 i jest całkiem spoko gdyby nie to że czarny i z jakiejś gumy czy innej ceraty więc wymiarów się raczej nie boję. (jak wrócę dzisiaj z pracy pomierzę jeszcze oryginalny pasek)

:
Ten marino od boba podoba mi się najbardziej i wydaje mi się że kolorem będzie pasował do parniaka. Jak z jakością w porównianiu do riosa?

:
carpetmonster, to ten sam producent, tylko brand różny .. Rios robi też paski dla Steinharta.

Marino to taka wyższa linia BOBów, b. dobre paski ..

:
carpetmonster napisał/a:
Dokładnie o ten pasek. Też własnie po napisaniu już tematu trafiłem na tego sprzedawcę ale zastanawia mnie jedna rzecz. Paski rios u droższych sprzedawców mają obok napisu rios1931 dodane "art manuel" (czyli jakiś tam fajniejszy rodzaj szycia) a na dole Aligator grain on calf (czy jakoś tak). Tutaj jest samo rios1931 i "louisiana crocodile calf"...


Art manuel oznacza w Riosie, że pasek ma jakąś część ręcznie robioną. Czy to prawda? Nie wiem. A oznaczenia aligator czy luisiana crocodile imo nie mają znaczenia, jak dodasz im "calf" :) Imo to to samo, ewentualnie różni się wzorem jaki wytłoczyli.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Zamówiłem boba bo bardziej podobał mi się kolor na zdjęciu a cena praktycznie ta sama. Pół godziny po zapłacie dostałem już tracking. Niesamowite. Teraz jeszcze muszę znaleźć 20mm trójkolorowe nato i zakupy paskowe na ten miesiac będą z głowy :)

:
Popatrz co Zbychu ma na bazarku.

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.