Xicorr
Odpowiedz do tematu

:
Pomarańczka świetna.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Poza innymi projektami mamy też na tapecie Fiata 125p :-)
Okrągła wersja F125p bazuje na projekcie, który wygrał nasz konkurs na fb.
W środku będzie siedział Seagull ST1906, w którym planujemy modyfikację rezerwy chodu, żeby miała liniowe wskazanie.
Przedstawiony projekt jest mocno roboczy :-)

zwycięzca z fb:


i nasz roboczy projekt:

:
Podoba mi się bardzo:) Jakieś zapisy będą :)

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Roboczy fajny!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Zapowiada się bardzo ciekawie :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Ciekawy, tylko wróciłbym do kompozycji tarczy z projektu konkursowego- w roboczym za dużo jest tej 'boazerii' która trochę przytłacza resztę ;)

:
Układ tarcz z projektu konkursowego nie trafia w żaden dostępny mechanizm.
Nad tym żebrowaniem jeszcze pracujemy. Są 3 opcje: kwadrat, prostokąt i romb (taki trochę jak znaczek fiata). Chyba zrezygnujemy też z nachodzenia żebrowania na kolorowy pierścień. Z tym pierścieniem to dopiero kombinujemy, jak się uda to szał-pał będzie ;-)

:
Wg mnie zdecydowanie nie powinno wychodzic, ale to juz Wy sobie urządzicie ;)

:
atomtomski napisał/a:
Układ tarcz z projektu konkursowego nie trafia w żaden dostępny mechanizm.
Nad tym żebrowaniem jeszcze pracujemy. Są 3 opcje: kwadrat, prostokąt i romb (taki trochę jak znaczek fiata). Chyba zrezygnujemy też z nachodzenia żebrowania na kolorowy pierścień. Z tym pierścieniem to dopiero kombinujemy, jak się uda to szał-pał będzie ;-)


Jezeli nie da sie przesunac tarcz na dol to proponuje aby gratka byla prostokatem, imitujacym do zludzenia kretke swiatel 125p. tylko wowczas odda to ducha projektowi..

Silicon
:
Na fejsbukowym wygląda super, bo tarczki i boazeria są żywcem wyjęte z przedniej atrapy krokodyla, i to jest największy cymes tego projektu. Nie zmarnujcie tego ;) A sam pomysł świetny, miałem się zapisywać niedługo na warszawę, ale chyba poczekam na fiata, bliższy sercu ;)

:
Fakajcie się mondzioły plask :P
Będzie dobrze, Adam poradzi.
A taki kolor to ja miałem Fiaciora :))
Tak że wy tam Atomowy wiecie co, i gdzie - szykujcie pierwszą partię dla friendów boi wchodzim cool pifko

:
Pierwsze własne autko miało znaczek 125p.
Sentyment tak wielki, że sobie nie odmówię.
pifko

Ostatnio zmieniony przez zak 2014-06-12, 23:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Obiecane zaktualizowane rendery Syreny Sport.
Zmieniliśmy:
- kopertę - teraz uszy są takie jak listwy w samochodzie.
- wskazówki
- układ tachografu
- układ małych kółek dopasowany do mechanizmu
- koronkę i przyciski chronografu






:
Wyszło miodnie pifko

:
Bravo!!!! Ciekaw jestem jakie sa plany czasowe do uruchomienia produkcji.. pifko

Silicon
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.