Sinn UX - jaka bransoleta
Odpowiedz do tematu

: Sinn UX - jaka bransoleta
Pomóżta kumotrzy ;)

Cena do 200-300 zł

:
Hej.
Ja go chwilę nosiłem na meshu dociętym do oryginalnego zapięcia od gumy.
Nie było źle ;)
Mam też jeszcze gdzieś schowane paski szyte przez Spinnera do tego samego zapięcia.
Poszukam fotek, jeśli znajdę podeślę na PW ;)

:
Czarnego pachola 17,5-18 cm bym łyknął pifko

Ale wracając do meritum - jaka piaskowana bransa, żeby się nie gryzła? Watchadoo, Gerlachy? Może kumotr jakiś ma w szufladzie coś fajnego?

:
Ja U1 nosiłen na takiej bransie...muszę jednak sprawdzić skąd ją miałem bo nie pamietam teraz. Mam tę bransę i Sinna też... choć ostatnio to na gumie noszę.





World Wide Watches
:
Moim zdaniem ta dziura przy teleskopach wygląda nie za dobrze.
Może poszukaj używki od Sinn'a?
Oryginalna bransoleta wymiata.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Mesz mógłby fajnie wygladać, tylko nie wiem czy sa piaskowane i za ile hmmm

:
Używki praktycznie nie do zdobycia. Coś tam negocjuję, ale wątpię w skuteczność.

Meshy nie cholery nie trawię Machu :/

Mocno myślę nad http://sklep.gerlach.org....0&product_id=54 - pytanie za 100 pkt - jak wygodna jest ta bransa, czy ogniwa nie są za długie by się wygodnie układać na łapie?

:
pisar napisał/a:
Moim zdaniem ta dziura przy teleskopach wygląda nie za dobrze.

+1

tomaczo, imho poszukaj oryginalnej z maskownicami albo sobie odpuść .. Przy tym kształcie koperty inna bransoleta bez maskownic będzie wyglądała kiepsko ..

:
Korumpuje takiego jednego kumotra ale szukam alternatywy :D

Podpowiedzta co jeszcze? Może jakaś bransa, w której dziura będzie mniejsza?

:
tomaczo, zamów sobie czarnego rekina, kajmana z czerwonym szyciem i będzie wypas :) Nie kombinuj z bransoletami bez maskownic.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
tomaczo, zamów sobie czarnego rekina, kajmana z czerwonym szyciem i będzie wypas :) Nie kombinuj z bransoletami bez maskownic.


Też myślałem o tym, ale u Spinnera to pewnie na wrzesień bym doczekał :D :D :D

Raczej białe przeszycie, myślę…

Edyta: napisałem do melepety, zobaczymy :D

Ostatnio zmieniony przez tomaczo 2014-05-02, 19:06, w całości zmieniany 1 raz
:
tomaczo, to dawaj do Przemka :) Myślę, że termin będzie bliższy ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jeden z tych dwóch (pierwszy ofc z czerwonym szyciem, Nickuś szył mi taki do Krwistego Monstera)




:
Jak juz jesteśmy przy paskach, to moze...maratac ;) :?:

:
Zdjęcia Pastiego dowodzą że wszelkie próby zastąpienia firmowej bransolety skazane są na niepowodzenie, podobnie jest z gumą. Sinn poszalał ostatnio z kolorami tej ostatniej i są cztery do wyboru, ja zachorowałem na oliwkową :)


Ostatnio zmieniony przez Entwistle 2014-05-03, 19:24, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.