Monster z DutyFree
Odpowiedz do tematu

: Monster z DutyFree
Na początku tego tygodnia chwalilem sie Orange Monsterem w temacie nowe nabytki, jako ze w tym samym czasie dostalem przechodnie Otago, Monster polecial do pudelka i tyle w temacie.

Dzis sobie o nim przypomnialem no i sie wkurw......m zobaczcie kumpotry co mi przyslal majfrend z dutyfreeIsland, dodam ze to nie jest otarcie, to jest dziura normalnie taka jak sie spotyka przy kiepskiej jakosci odlewach.
Odeslac zegarka raczej nie ma sensu, nie widac tego ale normalnie kicha straszna.



Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2014-04-26, 17:14, w całości zmieniany 1 raz
:
ale kicha, pisałeś do nich żeby spróbowali się zrehabilitować?

:
Nie wygladą to ciekawie. Sam bym się wkurw... , ale skoro tego nie widać to trzeba zacisnąć żeby i nosić z dumą. :) Z drugiej strony napisać do nich powinieneś. Choćby po to, żeby zobaczyć jak zareagują. Może jednak wymiana to nie taki zły pomysł, bo jak masz się denerwować za każdym razem jak go będziesz zakładać to szkoda zdrowia.

:
A moze ktos mi napiac co mam do nich napisac bo jak uzyje google translatora to kicha straszna wyjdzie z tego, u mnie kiepsko z jezykiem szekspira.

P.S. Moze nie lubia ruskich bo uzylem kodu rabotoweko z ruskiego forum :)

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2014-04-26, 18:27, w całości zmieniany 1 raz
:
zacząć musisz "Hello my friend .." :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez pr00 2014-04-26, 18:44, w całości zmieniany 1 raz
:
No dobra, dziura ewidentna, ale jak przeszło to kontrolę jakości ??? :(
I to już się stało na etapie odlewu, obróbki a kontrola jakości wg. norm ISO trwa na każdym etapie składania

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
coraz bardziej ludzie na seika narzekają, albo robią dobre podróbki w chinach albo ich QC leży i kwiczy.

:
napisalem do nich zobaczymy co napisza, a moze oni sprzedaja jakies odrzuty produkcyjne???

:
Ptaku napisał/a:
napisalem do nich zobaczymy co napisza, a moze oni sprzedaja jakies odrzuty produkcyjne???


być może biorą wszystko jak leci no bo jednak dużo ludzi chyba od nich kupuje, a jakichś fuckupów nie było chyba do tej pory? niestety trafiło na Ciebie :/

według mnie to, że tego nie widać to żaden argument, wiesz że coś jest nie tak i to najzwyczajniej w świecie drażni :głową w mur:

:
pr00 napisał/a:
coraz bardziej ludzie na seika narzekają, albo robią dobre podróbki w chinach albo ich QC leży i kwiczy.

Taa, jeżeli sprawa dotyczy seika może to być prawda :złośliwiec:

Ale o używaniu dużej litery przy pisaniu nazwy państwa słyszałeś?
Jakoś ten Twój post przypomina mi autorytatywne posty znawców z Onetu hmmm

:
Uuu, mod lewą nóżką chyba dziś wstał :P

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Bez nerwów proszę.

Udzielam siętylko na tym i jeszcze jednyn forum a na Onet nawet nie zagladam... hmmm

Ostatnio zmieniony przez pr00 2014-04-26, 19:39, w całości zmieniany 1 raz
:
Lewa, prawa nieważne, ale mówię: Sprawdzam.
pr00 na jakiej podstawie formułujesz takie wnioski? Ile obserwacji poczyniłeś? Jak one się mają do produkcji firmy? Jaki odsetek stanowią, może jaki promil?

:
tomaliusz napisał/a:
No dobra, dziura ewidentna, ale jak przeszło to kontrolę jakości ??? :(
I to już się stało na etapie odlewu, obróbki a kontrola jakości wg. norm ISO trwa na każdym etapie składania


Kontrola jakości to i w szwajcarach zawodzi tym bardziej, że zegarki robią w setkach tysięcy. A duty jako dostało zegarek to pewnie też nie oglądało. Zobaczcie ile my na forum od nich zegarków bierzemy... Myślę, że taki sprzedawce jakoś pomoże w temacie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Za pół ceny wezmę :złośliwiec:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.