poka swojego gieszoka...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
I wzajemnie :grin:

Pozdrawiam,
Bartek
:
Panowie, a wymiary DW6600 ktoś może mi poda ?
A fotka porównawcza z czymś serii 5600 na wagę złota będize!!!

:
corten napisał/a:
A fotka porównawcza z czymś serii 5600 na wagę złota będize!!!

Z checia bym pomogl i normalnie mam takie mozliwosci :)
Teraz mam remont i zegarki pojechaly do innego mieszkania w tym wszystkie 6600 :( aparat tez gdzies spakowany :/ ogolnie przygotowuje sie do przeprowadzki i nastepnego remontu
Wielkie Sorry :(

:
poczekam hotwax aż się przeprowadzisz...;)
jeszcze jedna prośba - pomożecie mi namierzyć oznaczenie yakiego g 5600:
negatywny wyświetlacz, zielony, bez wave ceptora i tough solara (ewentualnie to ostatnie może być). Od bólu może być czarny. Istnieje coś takiego ?

Blaz
[Usunięty]
:
Zielony to nie wiem, ale jeśli czarny to nie chodzi Ci o tego?
http://cgi.ebay.pl/CASIO-...371140048130034

:
nooo ten też, już go namierzyłem, szukam zielonej wersji
ALE
gdzieś mi mignęła zielona (oliwka) wersja, z negatywnym wyświetlaczem i jasnymi cyferkami;) właśnie próbuję namierzyć oznaczenie modelu.

coś w tym klimacie ale na standardowym pasku (ten tu to DW056) :


:
Ktos na gmt pokazywal zielony z zoltym napisem tylko nie pamietam czy z negatywem

:
a propos oznaczeń modeli G - znalazłem ściągawkę i wklejam ku potomności:


:
hehe G-Shock Wiki :)

:
a jeszcze jedno pytanko - co myślicie o negatywnych wyświetlaczach ?
Wyglądają super ale.. dla mnie G-shock ma raczej praktyczne zastosowanie a buszuje po necie i sporo sprzecznych opinii odnośnie czytelności pozytywnych i negatywnych wyświetlaczy (w sumie z przewagą na plus dla pozytywnych).
mój DW5600 ma pozytywny, jak widzicie myślę nad czymś z negatywem ale..czy warto ?

:
co do negatywow to opinie jak zwykle sa podzielone ..co kraj to obyczj :)
Ja nie mam nic do negatywnych pasuje mi . Moj znajomy kupil w zibi z negatywnym i po dwoch dniach wymienil w salonie . Wedlug niego negatyw jest nieczytelny i trzeba sie mocno przyjzec ktora jest godzina.
Trzeba isc do sklepu i obejzec, pomacac i wybrac :)

Blaz
[Usunięty]
:
A dodać należy, że Rudolfa znajomy nie przekonał się do tego samego G-shocka, którego ja miałem:


A ja uważałem ten negatywny wyświetlacz za bardzo czytelny. :wink: Jak widać to wszystko zależy od indywidualnego gustu.

d2
[Usunięty]
:
hehe patrzcie na tego "Konika morskiego" bo innego okreslenia nie znajduje: http://allegro.pl/item110...wr200_gwar.html
ciekawe jaki target/klienta Casio sobie obralo tworzac ten model

:
hmm.. te oczojebne to nawet mi nie podchodza

:
hotwax napisał/a:
hmm.. te oczojebne to nawet mi nie podchodza

...a nie można napisać "błyskające jak stroboskop na techno party w remizie strażackiej", a nie od razu oczocośtam :twisted: :evil: :twisted:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.