Szturmańskie chrono
Odpowiedz do tematu

:
A jakiej "maści" jest Waści konik, wasza nadszyszkownikowość. :razz: :mrgreen: :wink: :lol:

A najlepiej co by jakiś mod "posprzatał" bo zaśmieciliśmy Voliemu temat.

:
hotwax napisał/a:
Dajcie sobie reke na zgode i buziaka w czolo

...jestem za a nawet przeciw





...wahin, kurczaki, te posty były naprawdę obraźliwe

:
Radek, gratuluję Szturmańskiego i wedle forumowej tradycji szczerze nienawidzę :mrgreen:

Wkleję jeszcze fotkę mojego chrono - nówka z metką i papierami - tak dla podgrzania atmosfery :mrgreen:


СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol - osobiście ci za chwilę barana wyfasuję :twisted:
Wstyd powiedzieć, ale nawet pół szturmanca nie mam ...!
A wiecie co się dzieje jak do mnie dociera czegoś nie mam ... :roll: :razz: :wink:

:
Krzychu, do Ciebie też :shock: :o :razz: :wink:

:
Ty to trochę odczekaj, już żeś się obkupił :twisted: ...

:
ALAMO napisał/a:
Wstyd powiedzieć, ale nawet pół szturmanca nie mam ...!

...ale jaja



...svedos, Ty zdaje się też nie masz

:
Maksymilian, ty też nie masz - i nikt się nie śmiecha z ciebie :razz: :evil: :wink:
Ale my z Sylwestrem zaraz bedziem mieć ... :twisted: :mrgreen:

:
To już się walcie... :!: :twisted: :mrgreen:

:
ALAMO napisał/a:
Maksymilian, ty też nie masz - i nikt się nie śmiecha z ciebie :razz: :evil: :wink:

...ale ja to jestem pikuś taki malutki, a przy Waszych zbiorach nie mieć tego jegomościa to wręcz obciach jest :twisted:

:
Kajam się i składam samokrytykę :wink: :lol:

:
Na pociechę mogę wam powiedzieć, że fakt nieposiadania Amfibii z blaszanymi uszami zauważyłem 2 tygdnie temu :P
No to już posiadam :lol: ...

:
A ja nie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:
ja mam ale nie mam tzn jest zepsute chrono u Andre w spa :cry:

Ritter
[Usunięty]
:
Jeśli kogoś uraziłem a tym bardziej obraziłem to przepraszam. Nie miałem takiego zamiaru. Nie będę się wypowiadał dalej w temacie wojny w Afganistanie bowiem to zapewne tylko pogorszyłoby atmosferę na forum. Co do mojej wiedzy i umiejętności powinno wystarczyć, że odróżniam nabój 7.62/39 od 7.62/54...

Tak na marginesie Wojny Burskiej. To wtedy narodził się przesąd by nie zapalać drugiego papierosa/cygara tą samą zapałką.... Właśnie z powodu strzelców...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.