Okazje cenowe - warte uwagi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Taaa :!: ... i gratisowy przelot na trasie W-wa - Singapur w najbliższych 18 miesiącach :D :D
.
.
.
...a poważnie - pewnie nic by na tym nie stracili, a wręcz przeciwnie :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
zmisz napisał/a:
Powinni zwrócić pieniądze i dać kod na rabat na następne zakupy


A oni tam w ogóle jakieś rabaty dają? hmmm
W ciągu kilku dni kupiłem u nich dwa zegarki, za $500 i $200 i po cichu liczyłem na jakiś kod zniżkowy na następny.
Nic nie przyszło :/

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-03-18, 14:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Prawdę powiedziawszy to i tak mają dobre ceny, więc brak rabatów jakoś specjalnie nie zadziwia ;)

:
Fazi napisał/a:
Podejrzane już było to, że nagle się pojawił model już dawno out of stock, musieli mieć jakieś spięcie w silniku sklepu hmmm :idea: :idea:

Jakieś "spięcie" było na bank. Ja w tym samym czasie miałem komunikat o problemie z kontem PayPal sprzedającego, bodaj z pięć razy pod rząd :))

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Woytec, Ty kupowałeś w Dutyfreeisland, Sławek w Click'a'Watch ;)

Btw a pytałeś ich o zniżkę przy następnym zakupie? To zapytaj ..

:
Tomek napisał/a:
Woytec, Ty kupowałeś w Dutyfreeisland, Sławek w Click'a'Watch ;)

Btw a pytałeś ich o zniżkę przy następnym zakupie? To zapytaj ..


Zapytać nie problem ale liczyłem na jakis kod rabatowy "z automatu".
Zawsze to lepiej wybierać jak się wie, że ma się tyle a tyle procent zniżki, szczególnie przy droższym zakupie ;)

:
Woytec, oni są nieco elastyczni dla stałych klientów, ale, niestety, trzeba się upomniec o swoje ..

:
Jak wszędzie...

:
Jak brałem Citka radiowego - nic nie dostałem, bo mieli wtedy zniżkę 5% dla wszystkich, za M-Forca dla Kornela też nic nie dali (podobno mieli b. niską marżę), ale za ostatniego Citka już dostałem oddzielną fakturę PP na maila i małe conieco ... Niewiele, ale zawsze cieszy ..

:
dobra Pany przeszło mi ;) , jeden zegar mniej do legalizacji :D

na koniec tak sobie myślę , że jednak mieli parę sztuk, ale opchnęli na miejscu i drożej.

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2014-03-18, 16:01, w całości zmieniany 1 raz
:
Woytec napisał/a:
zmisz napisał/a:
Powinni zwrócić pieniądze i dać kod na rabat na następne zakupy


A oni tam w ogóle jakieś rabaty dają? hmmm
W ciągu kilku dni kupiłem u nich dwa zegarki, za $500 i $200 i po cichu liczyłem na jakiś kod zniżkowy na następny.
Nic nie przyszło :/


kupiłem m-force, okazało się jednak że nie mają, zwrócili kasę i przysłali kod rabatowy na 10% zniżki na następne zakupy

:
Jacobi, co do Invicty to teraz sa one na nowym mechanizmie i duza sekunda nie pelni funkcji stopera, wiec funkcja tachymetru odpada. Zegarek jest dobrze wykonany, ale faktura tarczy zbyt sie błyszczy.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
zmisz napisał/a:
Woytec napisał/a:
zmisz napisał/a:
Powinni zwrócić pieniądze i dać kod na rabat na następne zakupy


A oni tam w ogóle jakieś rabaty dają? hmmm
W ciągu kilku dni kupiłem u nich dwa zegarki, za $500 i $200 i po cichu liczyłem na jakiś kod zniżkowy na następny.
Nic nie przyszło :/


kupiłem m-force, okazało się jednak że nie mają, zwrócili kasę i przysłali kod rabatowy na 10% zniżki na następne zakupy


i brawo ten Pan :)

:
zmisz napisał/a:
Woytec napisał/a:
zmisz napisał/a:
Powinni zwrócić pieniądze i dać kod na rabat na następne zakupy


A oni tam w ogóle jakieś rabaty dają? hmmm
W ciągu kilku dni kupiłem u nich dwa zegarki, za $500 i $200 i po cichu liczyłem na jakiś kod zniżkowy na następny.
Nic nie przyszło :/


kupiłem m-force, okazało się jednak że nie mają, zwrócili kasę i przysłali kod rabatowy na 10% zniżki na następne zakupy


patrz pan a mi dali tylko 7,5% rabatu :D

:
zmisz napisał/a:

kupiłem m-force, okazało się jednak że nie mają, zwrócili kasę i przysłali kod rabatowy na 10% zniżki na następne zakupy


Czyli dali rabat z przeprosinami.
W sumie wolałbym dostać i zakupiony zegarek i kod ;)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-03-18, 20:25, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.