pierwsza klamra rękodzielicza i druga też.
Odpowiedz do tematu

:
Świetna robota pifko (jakbyś miał dwie, to dobrze by było spróbować nacięć jednak IMHO)
Ale przy jednej - lepiej nie ryzykować... :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Mariusz napisał/a:
Lao Tse napisał/a:
jednak jak zrobiłem ją i popatrzyłem

To dobrze zrobiłeś nie ruszając. Szkoda fajnej klamry by było.

Teraz to nawet ta wersja podoba mi się bardziej, choć z nacięciami widziałem ją tylko w umyśle to dochodzę do wniosku że w prostocie jest siła i czasem nie ma co kombinować żeby nie przedobrzyć

Fazi napisał/a:
Świetna robota pifko (jakbyś miał dwie, to dobrze by było spróbować nacięć jednak IMHO)
Ale przy jednej - lepiej nie ryzykować... :idea: :idea:

Drugiej raczej nie planuję, chyba że trafi się kiedyś drugi telewizorek :) aczkolwiek ciekawość jest czy dałoby radę to zrobić metoda chałupniczą

Dziękuję za dobre słowo kumotrom parającym się klamrami i ogólnie wszystkim, zawsze to miło usłyszeć że parę godzin roboty nie poszło na marne

:
z tymi nacięciami to hmmm może można byłoby zrobić tak że kilka brzeszczotów piłki modelarskiej skalpelowej można byłoby połączyć razem I-I-I-I-I
i takim setem popiłować. Masz wtedy gwarancję że odstępy między liniami nacięć będą równe

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
z tymi nacięciami to hmmm może można byłoby zrobić tak że kilka brzeszczotów piłki modelarskiej skalpelowej można byłoby połączyć razem I-I-I-I-I
i takim setem popiłować. Masz wtedy gwarancję że odstępy między liniami nacięć będą równe

Ciniol dziękuje za zgłoszenie wniosku racjonalizatorskiego, ale wydaje mi się to trudne do zrealizowania chociażby dlatego że nie wiem co to piłka skalpelowa hmmm

:
coś takiego
http://allegro.pl/olfa-os...3956302426.html
chociaż cena :shock: inna sprawa co się dziwić :( farba w spreyu do metalu matowa w zwykłym sklepie kosztuje 10 zł, a o połowę mniejszy sprey w sklepie modelarskim ale z napisami firmowymi firmy modelarskiej i "specjalna formuła oraz pigmenty dostosowane do prac modelarskich" 4 razy drożej
z tym że te piłki z linka są do drewna i tworzywa
kiedyś kupowałem takie do metalu

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Dorian06 napisał/a:
Lao Tse, nieźle Ci wyszła.
pifko pifko pifko
Pokaż jak wygląda zapięta na nadgarstku.


Zebrałem się w sobie i zrobiłem poprawki więc teraz mogę pokazać na nadgarstku



i bez nadgarstka


:
Wygląda naprawdę super.
graty jeszcze raz.
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Great job!!!! pifko

:

:
Dzięki pany.
Został mi jeszcze kawałek mosiądzu na jedną klamrę i tak patrzę że nie mam jak tu wykorzystać tego materiału, aż tu wygrzebałem Rakietę o zbliżonej kolorystyce koperty , więc może czasem coś wymyślę w jej stylu.

:
Bardzo świetnie wyszła pifko :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Spam
[Usunięty]
:
...gustowna pifko pifko pifko

:
Fajny dizajn i świetnie dopracowana.

:
Ta klamerka jest skręcana, czy na teleskop?
Rozumiem, że bez wiertarki stołowej w takiej produkcji się nie obejdzie?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.