spodnie dla żółtego lwa.
Odpowiedz do tematu

:
Machu, tylko ten pasek Arka będzie sztywny żeby włożyć w uszy 23 mm :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Machu, tylko ten pasek Arka będzie sztywny żeby włożyć w uszy 23 mm :)


Jak pisalem w nim jest rurka plastikowa w ktora sie wklada teleskop , a wiec trzeba przyciac inaczej sie nie da

:
Wiem, ale wiele razy widywałem te paski przycięte i wygląda to ok ;) Największy plus jest wg mnie taki, ze nie jest to guma a mimo tego podkreśla nurkowy charakter zegarka :))

:
Arek, daj mnie linka do tego strapa.
Biore pod uwage 24, troche sie spiluje, podgrzeje czy coś ;-)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
to się nazywa Maratac, wpisałem w gugla i wyszło zdjęcie. Nie wiem kto tym teraz handluje. Na ebay pewnie są

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Apa13, Timepiecerepublic na zatoce ;)

:
Dziękuję. Jutro rozdam punkty mocy ;-)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
mój materac 22mm ma w rzeczywistości 21mm... może jak zamówisz 24 to przyślą 23... :D

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
a tak się prezentuje w omawianej kolorystyce (też miałem pisać ale się zeszło i mnie ubiegli ;) ):


Skate or die!
:
prezesso, plask musisz mnie denerwować tym ME?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
mam jeszcze zielonego :złośliwiec: tylko nie pamiętam, który ci się bardziej podobał... gdzie pokazać? :P

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
gdzie pokazać?


:evil: nie drażnij mnie. jak tylko Marcin pokazał, że ma stare ME to pierwsza myśl była "sprzedać m-force'a i kupić DB" :głową w mur:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
trzeba było plask - teraz już za późno... wszyscy mają :D to kto od ciebie kupi :P
no chyba, że za pół ceny :złośliwiec: to wierzę, że ktoś ci pomoże :))

Skate or die!
:
Materac to fajna opcja wizualnie, ale na witkę Artura będzie IMO za długi.

:
Santino, Z tego co sie orientuję, to teraz występuje w 2 długościach- standardowej i XXL, ten drugi odpowiada długoscia wczesniejszym wypustom ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.