spodnie dla żółtego lwa.
Odpowiedz do tematu

: spodnie dla żółtego lwa.
Witam!
Co mi kumotry zaproponują dla zoltego m-forca?

Najlepiej jakas skórka. Moze żółta z czarnym lub czarna z zoltym. Nato i gumy odpadają.



Ostatnio zmieniony przez Apa13 2014-02-27, 18:46, w całości zmieniany 4 razy
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Chyba nato byłoby własnie najlepsze , skóra do nurka tego typu hmmm :/

:

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Arek napisał/a:
Obrazek



Ooooo to :)) tez jak najbardziej ok

:
Większość zegarkow mam na nato. Tu szukam paska. Jesli nic nie znajdę skonczy na czarnym z zoltym paskiem posrodku.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Ale trzy ringowe i grube , nie takie jak pokazałes , z grubymi ringami

:
revolta napisał/a:
trzy ringowe i grube ,


A masz jakieś sprawdzone? :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:




"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Michał napisał/a:
revolta napisał/a:
trzy ringowe i grube ,


A masz jakieś sprawdzone? :)


Nie :oops: :oops:

:
Apa13, tylko pamiętaj, że tam jest 23. I albo weźmiesz coś co będzie węższe, albo za szerokie - w drugim przypadku, gdy pasek będzie twardy to go nie wciśniesz.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Miałem m-force ''jedynke'' tez miał 23mm w uszach bez problemu 24 mm nato wchodziło , ale przy tak duzym zegarku i grubym nato te dwa kolejne ringi przeszkadzały i uwazam ze powinno byc nato z trzena ringami



:
revolta napisał/a:
miał 23mm w uszach bez problemu 24 mm nato wchodziło


Nato tak, ale Artek pokazuje też inne paski, które raczej nie są tak miękkie jak nato :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
To co Arek pokazał napewno nie wejdzie bez dociecia bo tam jest rurka plastikowa w ktora wchodzi teleskop .

:
Michał, 24 mm nawet grubsze wejdzie.
Moim zdaniem najlepsza jest guma zegarek wygląda masywniej :) Jak nie to niech chłopaki zrobią Ci czarną skórkę z żółtym przeszyciem. Tylko pasek musi być gruby dlatego, że dziury na teleskopy są dość daleko od końca uszu.

Edyta: może nie tyle daleko co nisko :)

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-02-27, 19:36, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Arek napisał/a:
Obrazek


Jak dla mnie świetny pomysł ;)

A co do nato- kupiłem kiedyś stronga i miałem ten sam problem o którym pisze revolta tj. te ringi były za blisko uszu i wizualnie przeszkadzało mi to :/

Ostatnio zmieniony przez Machu 2014-02-27, 20:34, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.