Obris Morgan Explorer
Odpowiedz do tematu

: Obris Morgan Explorer
Kilka się strzeliło. Pomagała skórka 1mm w kolorze "lekko blue" i latarka Olight.







Tu chyba najbardziej naturalne jaki jest w rzeczywistości.
























Nie ma zdjęcia świecenia, bo... on nie świeci. Naświatlanie latarką przez minutę i zdjęcie z czasem 10sek, dało widok żarzących się wskazówek i maaaaaalutkie punkciki indeksów. No ale jak na tarczę z drukarki, nie wymagajmy zbyt wiele :P

FORZA Robert!
RK WRT
:
zdjęcia ok a zegar :facepalm: to obciach żeby tak porządny człowiek jak ty nosił takie badziewie cool
kiedy mi go sprzedaż hmmm :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Zdjęcia spoko... ale połączenie czarnego niebieskiego i złotego... jakieś nie teges, choc to tylko zdjęcia i na żywo wrażenia mogły by być inne :)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
On ma wskazówki srebrne, to się coś odbiło z lampy która była gdzieś w sufit... :oops:

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
On ma wskazówki srebrne, to się coś odbiło z lampy która była gdzieś w sufit... :oops:


No to zupełnie zmienia postać rzeczy... :)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Ciniol napisał/a:
kiedy mi go sprzedaż


Chyba sprzedasz?
:złośliwiec:

:
:D :D :D
Przemek - też Ci się (jak widzę) zapinka nie domyka :?:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, szczegół z tą zapinką :) Fajny ten Obris jakby był w stali też bym go chętnie ponosił.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
jakby mu wystawające indeksy dołożyć... :P

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Fazi napisał/a:
:D :D :D
Przemek - też Ci się (jak widzę) zapinka nie domyka :?:


No jakiś luz ma, ale nie otwiera się. Za to, żeby zamknąć tą pierwszą cześć, muszę ścisnąć e dynksy od odpinania. Pewnie trzeba coś podszlifować, ale...

FORZA Robert!
RK WRT
:
To widać standard w tej serii - u mnie identycznie się dzieje...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Nic nie napisze o tarczy ;)
Koperta mi się podoba w tym zegarku .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.