poka swojego gieszoka...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ten po prawej nie mój , Tomasza , ten po lewej moj , kilka miesiecy praktycznie codziennie w pracy 8 godzin i wiecej ,jedyny zegar ktory'' mocze'' , basen , jezioro , morze , jezdze rowerem , zadna pseudo srubka nie wypadła , a jak wypadnie sa do kupienia :))

:
Sory że temat się troche powtórzy ale czy powiecie mi odnośnie tej komunikacjij jak to w końcu jest.Kłade tego swojego ( gw6900 ) przy oknie, na piętrze,na zachód i nadal cisza z komunikacją.Wychodze na podwórze na wolną przestrzeń i w końcu za trzecią razą w końcu się komunikuje.
No i stąd moje pytanie czy może jest słabszy nadajnik w tym moim modelu, czy ma wpływ np trakcja kolejowa która leci obok, czy w końcu "przyzwyczai się " i będzie się komunikował.
Dodam że jeszcze będąc w drodze do mnie jak go kupiłem to sam się skomunikował gdzieś na poczcie.
A może ta moja miejscowość to czarna dziura :głową w mur:

INVICTA F0066
:
Ta trakcja mi sie nie podoba - może to właśnie ma jakieś znaczenie :?: hmmm hmmm

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
ale jak jest z tymi odbiornikami w telefonie, może ma jakiś słabszy czy moduł jest wkładany jeden i ten sam o takich samych parametrach do odbioru tych fal

INVICTA F0066
:
W dzień jest sporo różnych zakłóceń, dlatego automatyczna synchronizacja zaprogramowana jest na godziny nocne. Najlepiej po prostu zostawić go w spokoju, niech sam robi co ma robić. ;)

:
tomaszzab25 napisał/a:
ale jak jest z tymi odbiornikami w telefonie, może ma jakiś słabszy czy moduł jest wkładany jeden i ten sam o takich samych parametrach do odbioru tych fal


Wszystko ma znaczenie. Zakłócenia to jedno a drugie to sam model zegarka.
Miałem kilka "radiowców" i najlepiej wypadał w tym aspekcie GW-M850, dziad łapał sygnał gdziekolwiek i kiedykolwiek :D

:
Witam.
Sukces Zaczoł się komunikować.Ale tylko w jednym pokoju skierowanym na zachód.
Ale co ciekawe jak tylko przeniose go do innego pokoju to już lipa jak wspomniałem wcześniej i nawet jak go przeniose z powrotem do tego pokoju co się komunikujet to dopiero po trzech próbach ręcznego komunikowania załapie. Ale w nocy standard 2:02 i z komunikowany.
Według mnie nie wszystkie modele maja taki sam odbiornik w sobie, no i cała reszta warunki pogodowe też muszą odpowiadać za komunikację.
Ale najważniejsze że jest OK :))

INVICTA F0066
:
Cytat:
Według mnie nie wszystkie modele maja taki sam odbiornik w sobie, no i cała reszta warunki pogodowe też muszą odpowiadać za komunikację.
Ale najważniejsze że jest OK



Co ty gadasz ,mieszkasz tam gdzie juz gapy zawracaja , gołebie odwrotnie lataja zeby im obraczek z łap nie ukradli , a ty chcesz jescze zeby ci sie zegar komunikował .


Tomasz no co ty !!!!!!

:
Ty jajcarz nie jajcuj.
Jeszcze aby jedną próbę zrobie.Zrobie test u szwagra, oni mieszkają koło warsztatów wiesz gdzie i jego Casio Wave ceptor mu się komunikuje to zobacze czy mój się skomunikuje. Jak nie to znaczy że będzie miał słaby nadajnik w sobie. Bo jego u mnie też się nie skomunikował więc jeszcze nie jest źle :))

INVICTA F0066
:
tomaszzab25 napisał/a:
Zaczoł
Weź to popraw bo przyjdzie Fazi i klapsa da że się oranżadą z pierwszej komunii odbije :) :)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
tomaszzab25 napisał/a:
Ty jajcarz nie jajcuj.
Jeszcze aby jedną próbę zrobie.Zrobie test u szwagra, oni mieszkają koło warsztatów wiesz gdzie i jego Casio Wave ceptor mu się komunikuje to zobacze czy mój się skomunikuje. Jak nie to znaczy że będzie miał słaby nadajnik w sobie. Bo jego u mnie też się nie skomunikował więc jeszcze nie jest źle :))




Mowiłem ci daj go mi , polezy z dwie noce obok prawdziwego G-shocka i zobaczymy

:
Daito napisał/a:
tomaszzab25 napisał/a:
Zaczoł
Weź to popraw bo przyjdzie Fazi i klapsa da że się oranżadą z pierwszej komunii odbije :) :)

Nie tylko to... :mad: :mad:
tomaszzab25 napisał/a:
...Ale w nocy standard 2:02 i z komunikowany...

hmmm skomunikowany, skomunikowany, skomunikowany ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
rybak napisał/a:
revolta napisał/a:
Obrazek


Ten po lewej za mna nawet chodzil jakis czas, ale przeczytalem pare razy od ludzi, ze te srubki to sa pseudo-srubki i tylko wlozone i wypadaja czasem, to przestal.


A loctite nie wystarczy?

:
Dawno nie był na nadgarstku



Ostatnio zmieniony przez Toyota 2014-02-08, 11:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Z mojego nie chcę zejść, tylko do zdjęcia :))

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.