Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:

Spam, nie wiedziałem, ze i Ty zacząłeś zbierać DH :D :D :D

a tak poważnie, to czekamy na ładniejsze zdjęcia i recenzję, tak abyśmy lepiej mogli docenić Twoją radość! Tyle czekania, to trzeba uczcić szampanem!

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Cudo :) Gratulacje!!!

[ Dodano: 2013-12-31, 15:41 ]
"real photo" typu czwartego w sieci można policzyć na palcach jednej łapki - ogromna rzadkosć :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Piękny strzał,jak tam jest z kołem koronkowym?Dobierzesz ze złomka?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Spam widzę, że kończysz rok z przytupem. Gratulacje!

:
Spam, a jak wygląda tarcza?
przyznam szczerze, że pierwszy raz widzę taką kopertę hmmm
w pierwszej kolejności, zanim zobaczyłem fotkę mechanizmu, pomyślałem, że to jakaś zwiezda :facepalm: :))
graty

Ostatnio zmieniony przez mapet 2013-12-31, 17:15, w całości zmieniany 1 raz
:
Dobre skojarzenie :) Wszak typ 4 to pierwsza produkowana w ZSRR damka, a Zwiezda była następna. W sumie nie wiem, czemu mając gotowy projekt zdecydowali się nie produkować typów 3 i 4, a kupic licencję od Lip'a, ale widać tak był lepiej.

Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
...Panowie... z tym T4 nie jest najtragiczniej... balans sprawny... części są... są bardziej dostępne niż do T3... oczywiście szczęście w nieszczęściu że zegarek jest wczesny... jeszcze na werku Hampdena...

...zapraszam do http://www.czwarty-wymiar...p=727707#727707

[ Dodano: 2013-12-31, 21:31 ]
pmwas napisał/a:
Cudo :) Gratulacje!!!


...dzięki Paweł... ale przy twoim T3 mój to betka... w czym poniekąd moja zasługa ;) :)) pifko pifko pifko

:
Spamie, pamięć ci nawala. T3 to też ty masz u siebie...
Ja natomiast mam tylko T1. I zgadzam się, że zasługi masz ogromne odnośnie tego, co dopiero jedzie, ale... jeszcze nie dojechało, więc jeszcze tego nie ma. Ale jak dojedzie, to będzie co pokazać :))

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2013-12-31, 21:56, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
pmwas napisał/a:
Spamie, pamięć ci nawala. T3 to też ty masz u siebie...
Ja natomiast mam tylko T1. I zgadzam się, że zasługi masz ogromne odnośnie tego, co dopiero jedzie, ale... jeszcze nie dojechało, więc jeszcze tego nie ma. Ale jak dojedzie, to będzie co pokazać :))


...co napisałem to napisałem...a le o co mnie się rozchodziło to my już wiemy ;) no i masz szczęście, że się mnie rezerwy nie trzymają :D

pifko

:
Dobrze, przyznaję, ze jakby się Ciebie rezerwy trzymały, to po tym wyczynie, jakim było znalezienie sam-wiesz-czego, sprzedałbym chyba moje T1 z wściekłości. A tak - szukam dalej wczesnych GosCzas'ów :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Kumotrowie, nie wiem o czym gadacie ale juz Wam zazdraszczam tego co ma do Was dojechać ;)
Spam - gdzie wyczaiłeś takie cudo ?

Pozdrawiam
Kris

Moja kolekcja!
:
Kris napisał/a:
Spam - gdzie wyczaiłeś takie cudo ?

Sam-wiesz-gdzie a kupił u sam-wiesz-kogo ;)

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Kris napisał/a:
Kumotrowie, nie wiem o czym gadacie ale juz Wam zazdraszczam tego co ma do Was dojechać ;)
Spam - gdzie wyczaiłeś takie cudo ?


A my tak sobie... jak wilk z zającem ;) . Ale współpraca jest owocna a efekty - klasa światowa :)

Dzisiejszy nabytek:







Widział ktos kiedyś Wympieła w stali :) ?

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2014-01-01, 10:42, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
pmwas napisał/a:
Kris napisał/a:
Kumotrowie, nie wiem o czym gadacie ale juz Wam zazdraszczam tego co ma do Was dojechać ;)
Spam - gdzie wyczaiłeś takie cudo ?


A my tak sobie... jak wilk z zającem ;) . Ale współpraca jest owocna a efekty - klasa światowa :)

Dzisiejszy nabytek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Widział ktos kiedyś Wympieła w stali :) ?


Teraz już tak pifko

:
Kiedyś był na Allegro,taki ja Twój tylko ze startą 12-tką.O ile dobrze pamiętam to pojechał na wschód.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.