Casio Oceanius Manta OCW-S3000-1AJF
Odpowiedz do tematu

: Casio Oceanius Manta OCW-S3000-1AJF
Kilka zdjęć z wieczornej sesji przy lampce. Na pierwszy rzut oka fajniejszy od mojego poprzedniego ocka - S1400. :)




























:
Podoba mi się :)
Szkoda, że nie ma jasnej wersji... mam mało jasnych zegarków, a właśnie w OCkach najbardziej lubię biało-niebieskie połączenie. Choć może ciemnego kiedyś też sobię będę miał...

Gratulacje pifko

World Wide Watches
:
Całkiem przyjemnie wyglądająca bateryjka ;)

Nieczynne z powodu że zamknięte
Szymon
[Usunięty]
:
Kuuuurna... Ja choruję na Ocka od dośc dawna, a ten jeszcze takie zdjęcia wrzuca.
Wilcy nie ludzie :wkurzony:

Gratki, bo świetny jest.

:
Ło boziu! Ta profilowana koperta; doskonałe wykończenia; trójwymiarowość tarczy i indeksów; połączenie kolorów; to jak światło załamuje się na indeksach i wskazówkach; no i do tego HEQ... Jeśli w rzeczywistości jest tak zarąbisty, jak na tych zdjęciach, to nie mam pytań panie, w zaspę czem prendzej! :))

Super Podpis Bulwo
:
No fajny. Niech będzie :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Machlo, zacząłbyś wreszcie znowu przychodzić na mityngi plask i odpowiednie zegarki zabierać ze sobą

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Podoba mię się :) Bardzo... :))

"...So he hid it in the one place he knew he could hide something. His ass. Five long years, he wore this watch up his ass... "
:
Zarąbisty jest ten oceanus. Kuźwa jak kiedyś znudzą mi się mechaniki to też sobie taki kupię :))

:
...przestrzenność tarczy jest powalająca...no nie sądziłem, że taki mi się spodoba...genialny jest...i tyle

:
Szwajcarzy byliby w stanie zrobić taki zegarek ale potem wyceniliby go na co najmniej 10 tys PLN.
Casio przez względnie niedawny rozwój linii Oceanusa, bezkonkurencyjną w swojej klasie linię G-Shock, i kilka kultowych "masowych" modeli z zegarko-kalkulatorem na czele dzielnie dotrzymuje kroku Seiko i Citizenowi.
pifko Machlo za dobry wybór.

Zegarki * Rower * Radio
:
Dzięki, dzięki wszystkim za gratki. pifko

Arek, postaram się, ale nie obiecuję. ;)

emster
[Usunięty]
:
Z każdym kolejnym zdjęciem, na jakim tę Mantę widzę, podoba mi się coraz bardziej.
Gratulację machlo zakupu!

:
Takie tam dwa porównawcze z GSem dziś strzeliłem.




Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.