Koncepcja Forumowca 2014?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ciekawie Damian, bardzo ciekawie. A jakie to będzie miało gabaryty, już wiesz?

A tak na marginesie to wspominane było ze jak ktoś tu wspomni o projektach innych niż CW alboż GG to będzie nędznym wyrzutkiem i partyjnym wylamasem ... ktora to wzmianka była bardzo negatywnie przyjęta jako oszczerstwo. Chyba jednak oszczerstwem tak do konca nie jest.

Ja do GG nic nie mam, jestem fanem. Polityka się nie zajmuje, ale negowanie faktu ze QV ma fajne pomysły i mógłby może coś wnieść również do naszych "projektowych" wymagań jest błędem ... chyba ze ktoś mi autorytarnie powie ze na tym forum wykonawca projektów jest tylko i wyłącznie GG i nikt inny ma się nie wpieprzać, to ja to zrozumiem.


A troll na forum tez porzebny

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
wahin napisał/a:
strix to taki troll, jak dostanie w łeb to się uspokaja na miesiąc. Widać znowu potrzebna jest dawka przypominająca

Czy jest jakiś mod z jajami, który da za to Wahinowi ostrzeżenie? Bo takie teksty, to se możecie Panowie na PW wymieniać. Skoro postanowiliście publicznie, to ja też publicznie i bez żenady, a co.

Ostatnio zmieniony przez bEEf 2013-11-11, 18:11, w całości zmieniany 1 raz
Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Damian napisał/a:
w sumie to Maxio nic się nie odzywa, pospamujcie mu skrzynkę, może coś wrzuci pifko :))

...bracie, czasu u mnie jak na lekarstwo niestety, więc na razie nic nie wrzucę... :-(

:
Eee, tamta zbyt masywnie wyszła, jak czołg prawie a nie jak katana, tak więc finał imo cool

42mm szerokości
9mm wysokości
51mm długości
22mm w uszach


_
work in progress
Szymon
[Usunięty]
:
Iks, +1 do każdego z ostatnich postów
infectedcontrol, +1

strix i Administracja, umówcie się na wódkę, pogadajcie i wyluzujcie, bo wyglada to dokładnie tak jak Przemo napisał: jak walka o grabki w piaskownicy....


Damian,
Noooo, wygląda interesująco. tylko nie wiem czy nie popłynąłeś trochę z tymi wybraniami i wycięciami (dokładniej ze stykiem uszu z kopertą w przestrzeni międzyusznej), bo juz widzę pana Heńka na warsztacie który się krzywi. Ale jako pierwszy koncept niech będzie odjechane, potem będziemy technologicznie prostować. :)

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-11-11, 18:23, w całości zmieniany 1 raz
:
Koperta ciekawa... Reszty postów staram się nie komentować pifko

:
Jest fajnie, tylko moja pierwsza myśl- jak dopasujesz do tego koronkę, zeby nie zepsuc takiej wyrazistej linii ;) Bo jak dla mnie, to powinna być (ta koronka) równie kanciasta i dość odstająca, ale wtedy pewnie zaprotestuje kumoterstwo :P
Tak czy inaczej, ciekawie to wszystko się rozwija.
A 51 mm moze ratowac sprawę przy większych nadgarstkach ;)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2013-11-11, 18:27, w całości zmieniany 1 raz
:
Koperta mi trochę anantę przypomina

:
Machu napisał/a:

A 51 mm moze ratowac sprawę przy większych nadgarstkach ;)


Mi się wydaję że ten l2l to trochę za dużo. Tyle to ma sumo przy większej kopercie.

:
Koperta jest zajebongo i wymiary ma słuszne....jestem ciekaw dalszych prac nad nią

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Damian napisał/a:
katana, tak więc finał imo cool

42mm szerokości
9mm wysokości
51mm długości
22mm w uszach


Damian - GENIALNA koperta! pifko Ja chcę ten zegarek :głową w mur:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Morion, masz rację. Uszy są dość długie i proste. Trochę na patelnie wygląda. Może być niski garnek z prostymi uszami.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Są długie, ale jednak dość mocno zakrzywione imo.
A koronka może być w jakimś wcięciu, zależnie od możliwości, na 5 albo 3.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Mały update, teraz lug to lug 49 i kilka innych poprawek ;)

Na koronkę oczywiście będzie wycięcie :)


Ostatnio zmieniony przez Damian 2013-11-11, 19:21, w całości zmieniany 1 raz
_
work in progress
:
Super to wygląda. Normalnie jestem na tak :)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.